úterý

BIODERMOU NA LEPŠÍ VLASY?


Dnes mám tady tip pro ty, které trápí suché a poškozené vlasy a také vypadávání. A pokud si barvíte vlasy nebo používáte stejně tak jako já dennodenně žehličku na vlasy nebo kulmu či fén, tak čtěte dále :).
Po měsíci testování mohu říct, že díky výživovému doplňku přestalo vypadávání vlasů a dokonce i vlasy zesílily. Nemůžu tedy potvrdit, jestli za to může i šampon s kondicionérem, ale ruku v ruce tyhle produkty udělají své a výsledný efekt je k nezaplacení :). CENA tablet 409korun

Parfemace šampónu je neuvěřitelně nádherná, až mě mrzí, že jsem už na dně a budu si muset pořídit nový šampon. Protože mi po něm ještě druhý den moc hezky voněly vlasy. Což se mi u těch levnějších Loreal nebo Garnier šampónů nestává. Jenže, že jde-li o Bioderma šampóny a kondicionéry, připlatíte jak za kvalitu, tak za samotnou značku.
CENA šamponu je 389korun a CENA masky je 459korun. Což opravdu není nejlevnější cena, když ty obyč šampóny od Lorealu seženete za 70korun :). Ale mohu potvrdit, že opravdu u těchto produktů neplatí pouze za libozvučnou značku, ale také za kvalitní produkty. Přesto ta cena bude snižovat bodíky v mém hodnocení, protože za normálních okolností bych tolik do péče o vlasy neinovestovala.
A tak přes vroubek, kterým je vysoká cena mohu říct, že pokud na sobě nešetříte, tak neváhejte. Protože Biodermou opravdu docílíte lepších vlasů :).


HODNOCENÍ: 8/10 osm bodů z deseti možných
SHARE THIS POST

2 komentáře:

  1. Pořídila bych si alespon tu masku, protoze ta vypadá vázne dobre. A tipuju, ze bude ucinnejsi nez šampon

    OdpovědětVymazat
  2. kocko, to je super výstižná recenze.
    Sama nemám ráda okecávání a vlasy máš nádherné

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©