středa

Návrat z prázdnin


Volno od bloggového světa jsem si užila naprosto skvěle :). I když si pod slovem dovolená každý představí moře, nakonec jsme s přítelem vydělané peníze neinvestovali do dovolené v tropech. Ale rozhodli jsme se  cestovat na motorkách po České republice. Což jsme si nakonec užili mnohem více než kdybychom byli týden u moře stále na jednom místě :). Jsem totiž hrozná a na opalování zrovna nejsem. Což je znát už podle mé bělostné pleti :D. A tak u moře chodím na pláž vždy brzy ráno, abych mohla kolem desáté odejít na pokoj :D. Takže opravdu mohu říct, že dovolenou v Česku jsem si užila mnohem více. A navíc vítr ve vlasech na motorce je naprosto k nezaplacení a o chytání žab nemluvě :D.
Musím říct, že jste mi neuvěřitelně chyběli! Což bylo znát z posledního týdne, kdy jsem se pokaždé v kavárně připojila na internet, abych se koukla, co je nového. Takže pauzování je konec, teď tady budu denně!

Jak jste si užili léto Vy?
SHARE THIS POST

32 komentářů:

  1. Žabička, tak hlavně že jste si to užili :)

    OdpovědětVymazat
  2. Já jsem letos zvolila dovolenou u přítele na Slovensku a nemohu si stěžovat, Tatry, Slovenský ráj, Košice... Jen škoda, že léto končí a v pondělí opět do školy...

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Koukám, že to vidíme stejně :). Taky bych si ty prázdniny protáhla.

      Vymazat
    2. Nejlepší na tom je, že jsem si myslela, že jdu až v půlce září do školy a dneska přišlo překvapení v podobě nástupu do školy již 3 září.

      Vymazat
    3. To jsme na tom stejně :).

      Vymazat
  3. většinou nezáleží na tom, kde jseš, ale s kým tam jseš ;)

    OdpovědětVymazat
  4. Miluji opalování stejně jako ty (smích), takže ta vaše verze dovolené mi připadá úplně skvělá. :) Já se letos docela nudím, nějak mě nebaví odpočívat, chybí mi všechno to nervování a milion povinností. :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Na jednu stranu se mi nechce zase učit :D, ale na druhou se těším, že nebudu muset vymýšlet, co s volným časem, protože zase žádný nebude :).

      Vymazat
  5. Já se žab štítím a motorek bojim :D... Ale tak dobrý, že TY sis to užila :)

    OdpovědětVymazat
  6. Já bych je potřebovala prodloužit ještě aspoň tak o dva měsíce. Sice jsem nikde moc nebyla, ale nic nedělání mě prostě baví :)

    OdpovědětVymazat
  7. Krásné fotky! Už se těším na nové posty :) A hlavně, že sis to užila :) Já byla s partou kámošů u rybníka na víkend a bylo to lepší než celý týden s rodiči u moře :)

    OdpovědětVymazat
  8. Já na moře taky moc nejsem. V Česku jsem si svou dovolenou taky užila mnohem lépe a hlavně levněji! Já a moji 3 kamarádi jsme vyrazili na 5 dní do Orlických hor, projezdit je na kole. Bylo to super!!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Hned bych se přidala :). Letní jízdu na kole jsem absolvovala jen 6x. Ostuda. :D

      Vymazat
  9. Krásné fotky:) Já jsem si užila volno také v Čr. Kempovali jsme, chodili na procházky a jen tak si užívali slunečných dnů:) Byla to pohoda!

    OdpovědětVymazat
  10. já teda opalování miluju fakt (bez ironie :D), ale čeho je moc.. taky to nevydržím moc dlouho :))

    OdpovědětVymazat
  11. hlavní je,že jste si to oba užili, ale je pravda,že já bych vydělané peníze investovala do dovolené v tropech

    OdpovědětVymazat
  12. Dovolenka na motorkach-na nezaplatenie!!! Krasna zabka :)

    OdpovědětVymazat
  13. Jéé, žabička ^^ Takovouhle dovolenou bych si nechala líbit :)

    OdpovědětVymazat
  14. Odpovědi
    1. :D Ale ano, vyklubal se z ní můj princ :D.

      Vymazat
  15. Já to mám podobně, radši trávím prázdniny v Čechách(v mém případě teda chata) než u moře:)

    OdpovědětVymazat
  16. OMG! Ta žabička je prostě úžasná!

    OdpovědětVymazat
  17. Anonymní29/8/12 21:08

    Vypada to, ze letos sis ani nerozbila usta jako loni. Gratuluji, ze by vic rozumu? :-)

    OdpovědětVymazat
  18. Taky jsem chtěla někam do zahraničí s přítelem,ale nakonec to taky dopadlo v čechách a to jižních čechách,kde je to nádherný,hlavně zámek Hluboká,je tam hromadu památek,takže jsme nevěděli co dřív,jsem ráda že o tak dopadlo,lepší dovolenou jsem snad ještě neměla :).Jé Ceady já už se těšila na další články,asi jsem závislá :D

    OdpovědětVymazat
  19. Je dobře, že sis to užila. Já mám radši moře. Léto bez moře pro mě prostě není to pravé léto. A letos jsme nikde u moře nebyli.. :// Ale prostě obecne to byly moje nejhorší prázdniny. :(

    OdpovědětVymazat
  20. LOVE LOVE LOVE the mini frog :D

    xx, Sabinna and David
    Broken Cookies

    OdpovědětVymazat
  21. Ta žabička je kouzelná! Vždycky jsem takové sbírala doma na zahradě a dívala se na ně :) Nevím co mě na nich tak fascinovalo..asi to, jak jsou drobounké :)

    OdpovědětVymazat
  22. Krásná žabička :) souhlasím, často je lepší dovolená v čechách než v zahraničí. Je fajn, že sis to užila. A musím ti říct, že jsem tě dnes měla ve snu :) jen ses tam mihla na schodech, nevím s jakou souvislostí...

    OdpovědětVymazat
  23. Jůů ta žabička :) ta je náádherná.. Jinak já jsem byla jak u moře, tak i s přítelem v Čechách.. a musím říct, že víc zážitků mám z dovolené z Čech. Máme prostě krásnou zem!! :)) A na kole jsem byla asi 10x :)) I když na mé postavě to moc vidět není :((

    OdpovědětVymazat
  24. Anonymní6/9/12 09:27

    žabička je skvělá :-) no já jsem jela letos s manžou a dětmi jen na jižní moravu :-) říkala jsem si, že Čechy mají taky co nabídnout :-) nakonec se ukázalo, že auto je malé a tka jsme si půjčili ještě střešní box na věci a jsem ráda, že jsme si to vzali :-) v Mikulově tolik lákadel, tolik vínka, tolik skvělých lidí co nám doporučili dobré vinaře :-) a to pak zavazadla nahoru a do kufru hodně dobrého vínka :-) a ani nemusím mimo hranice.

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©