středa

DIARY: The life of Ceady


Chybí mi fotograf a je mi hloupé (možná až trapné) jít si stoupnout za barák tady v Praze a fotit se jak šílená. Co si o Vás pomyslí lidé, kteří na Vás budou koukat z oken nebo kteří budou procházet kolem Vás, protože budou vynášet odpadkový koš... A vy budete stát před fotoaparátem připevněném na stativu a xichtit se a nebo dělat šílené pózy, a přitom držet v ruce ovladač na dálkovou spoušť? :D  Jednoduše si budou milí sousedé myslet, že jste psychopat :D.
A tak doufám, že o víkendu nafotím outfity dopředu s přítelem, i když s tím si teď užíváme každé společné chvíle. Takže mi je zase blbé obtěžovat ho a okřikovat ho, aby fotil tak jak já chci :D. Ono to focení narušuje vztahy :D. Ale věřte, že ono to okřikování za to stojí (viz. tento outfit).
Nebojte, panovačná ani namyšlená nejsem. Ale držím se toho, že když je špatná "modelka", tak musí být aspoň dobrý fotograf :D.

Takže teď marně přemýšlím, o čem budou další články a nic mě nenapadá. Myslím, že je hrozná nuda přidávat dennodenně recenze. Nemluvě o tom, že k outfitu můžu psát jen tak ledabyle, zatímco při recenzi si musím namáhat hlavu. A tak mám tady aspoň takovou menší vsuvku s vykecáváním se o tom, že budu přemýšlet a přemýšlet, až snad něco vymyslím :D.

Nenapadá Vás nějaký konkrétní článek, který byste si chtěli přečíst? 
SHARE THIS POST

24 komentářů:

 1. Já bych si klidně přečetla něco o tvé nové škole, jací jsou učitelé, všechny věci, které jsou důležité v novém prostředí :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já bych ráda článek třebas o tom, jak se ti v Praze žije ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Mně osobně by se zase líbil nějaký fotodiary pokoje. Mám ráda nakukování, jak to mají ostatní např. ve skříni nebo v koupelně :-) Vím že na studentském bytě se toho moc nevymyslí, ale nějaké tipy jak úsporně skladovat kosmetiku nebo tak se pro studentky vždycky hodí :-)

  OdpovědětVymazat
 4. no..máš pravdu, že by na tebe asi koukali jako na psychopata :D ale snad to nějak uděláš ;) a návrh na konkrétní článek mě bohužel nenapadá :/

  OdpovědětVymazat
 5. Nejkrásnější Ceady zase
  články mě nenapadají, jsem ráda, že mě občas trkne, o čem mám psát já :D

  OdpovědětVymazat
 6. Taky mám teď problém něco nafotit, protože mi chybí fotograf :)

  OdpovědětVymazat
 7. to znám až moc dobře, můj přítel je schopný mě fotit tím způsobem, že mi někde trčí cedulka nebo kouká ucho (nic mi neřekne :D) anebo to rovnou vyfotí i se svým stínem přes můj ksicht :D ale je to miláček a jsem mu za to stejně vděčná :))
  jsi kočka!

  OdpovědětVymazat
 8. Ceady tady ti to hrozne slusi!

  OdpovědětVymazat
 9. Kľudne môžeš nafotiť aj nejaký príspeok doma :-)

  OdpovědětVymazat
 10. S tím okřikováním fotografa si mě pobavila, protože jsem viděla přesně sebe a mého přítele :-D

  OdpovědětVymazat
 11. mě tu chybí rubrika WEIGHT LOSS jak jsi se o ni zminovala někdy v září, těšila jsem se na něco o hubnutí, cvičení a vše co k tomu patří :)
  Misenzie

  OdpovědětVymazat
 12. ja mám tiež kvázi takú blogerskú krízu, asi je to vo vzduchu či čo :D

  OdpovědětVymazat
 13. taky je mi vždycky blbý se takhle někde fotit sama :D ale když mě někdo fotí tak to dělám vždycky ty nejlepší pózy a je mi jedno, jestli se někdo chytá za hlavu nebo ne :D

  OdpovědětVymazat
 14. :D s tím okřikováním přítele u focení s tebou musím souhlasit..chudák ten můj:D je mi ho líto, ale stejně fotí hrozně.:D

  OdpovědětVymazat
 15. jo kolikrát taky nemám fotografa a i když ho mám a fotí mě někde poblíž baráku lidi děsně divně koukají...
  Ale tyhle fotky jsou fakt skvělý,máš hezký nehty ;)
  http://fashionorlife.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 16. Párkrát jsem takhle také zkoušela fotit, ale cítila jsem se fakt blbě a stejně ty fotky dopadly katastrofálně :D Momentálně mě také nemá kdo fotit, takže s outfitovými články je u mě asi konec :(

  OdpovědětVymazat
 17. tahle barva ti hrozne slusi! a libi se mi ten lak na nehty :)

  OdpovědětVymazat
 18. Jo, jak se ti žije v Praze a na nové škole bys mohla sepsat:)
  No a mě už je blbý takhle vyjít za barák v Kroměříži, v Praze bych si fakt netroufla :D A problémy s fotografováním a přítelem řeším stejný, ovšem někdy se mu povedou moc hezký fotky, to se musí nechat. Já ho to ještě naučím ;)

  OdpovědětVymazat
 19. no tak to znám,s přítelem jsem se kolikrát pohádala když mě fotil,on teda umí krásně fotit krajinky,ale lidi zrovna moc ne tak ho poněkud někdy musím dirigovat abych měla celkem normální fotku aby mě neuseknul v místě kde to není hezký,viz přesně v bocích,to šílím :D

  OdpovědětVymazat
 20. Mám ráda takovéhle články informační ze života. :) Jsi čím dál krásnější. :))

  OdpovědětVymazat
 21. Moc všem děkuji za reakce :).

  OdpovědětVymazat
 22. What is in my bag by bylo super :))

  OdpovědětVymazat
 23. Taky mám občas pocit že když jdu fotit ven před barák, sousedi z toho mají vánoce a přesunou si svoje kafe se svačinou k oknu. achjo :D

  náš nový blog: http://cerisefees.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©