pondělí

Garnier BB krém proti vráskám


Budou to dva měsíce, co jsem dostala ke zrecenzování Garnier bb krém protivráskový, který je určen zralejší pleti ve věku třicet plus. Samozřejmě mi bylo jasné, že tyto produkty nemohu hodnotit, jelikož mi je dvacet, a tak by celá recenze postrádala smysl. 
A tak jsem bb krémy věnovala kamarádce Jance, které už třicet let bylo. A jak s produktem, nebo řekněme s produkty, byla spokojená?

" 1.) Před rokem Garnier přišel s novinkou, kterou jsem si stejně jako další pořídila. Nebyla jsem z toho  bb krému příliš uchvácena, ale špatný vyloženě taky nebyl, a tak jsem jej hezky vypotřebovala. Ale znovu už jsem se k němu nevrátila.

2.) Jako základní bb krém od Garnier působí i tento jako tónovací krém. Je hezky krémový a mám pocit, že o něco méně hutnější než ten původní. Ale možná se mýlím. Nečekejte žádné maskování. Pokud tedy něco zakryje, tak opravdu naprosté minimum. Spíše sjednotí barvu pleti.

3.) Nemám příliš bledou pleť, a tak jsem myslela, že původně sáhnu po odstínu medium. U makeup vybírám obvykle v odstínu 02 a light verze mi byla v tomto případě mnohem příjemnější a řekněme, že mi seděla jako ulitá.

4.) S tímto bb krémem jsem neměla potřebu používat ráno hutný hydratační krém. Pleť byla po celý den jemná a hydratovaná. Ale, že bych měla pocit vyhlazenějších vrásek? Neříkám, že by se vrásky přímo ztratily, ale je pravdou že některé makeupy mi je zvýrazní, zatímco tento bb krém ne. Což oceňuji.

5.) Na závěr bych asi řekla toto: Kupte si ho, pokud máte suchou pleť bez výraznějších vad s drobnými vráskami a také pokud ji chcete minimálně tónovat a zároveň hydratovat.
Hodnotila bych jej tedy tak, že jsem s ním spokojenější nežli s tím původním, ale stále to není zázrak. Na druhou stranu stojí pár korun, tak proč ho nezkusit? "


Přikládám fotku produktů na ruce pro porovnání odstínů.Nevím, jestli si toho také všimnete, ale odstíny u verzí bb krémů se liší. Kdysi jsem srovnávala základní bb krém s krémem pro mastnou pleť, kdy odstíny neodpovídaly. A přesně tomu je tak i ve srovnání základního medium bb krému s odstínem medium u bb krému anti-ageing, který je o něco tmavší. 


Miracle Skin Perfector bb cream by Garnier
koupíte za 250 korun
HODNOCENÍ: 7/10
 

Kamarádka uděluje sedm bodů z deseti možných.
Já bych za ty odstíny zase srazila body dost dolů.  I když si nemyslím, že by byl  jako bb krém zásadně špatný.
*
SHARE THIS POST

29 komentářů:

 1. V reklamě mě zaujal ale když vidím jak UKRUTNĚ jsou tmavé oba dva odstíny raději si sama sebe ani nepředstavuju :D Recenze je to ale pěkná a řekla bych i hodně z nás přínosná kočko :) :*

  OdpovědětVymazat
 2. těch odstínů jsem se opravdu lekla :D

  OdpovědětVymazat
 3. no, pre mňa by to bolo nehorázne tmavé :D

  http://lillianasworld.blogspot.sk/2013/03/giveaway-prekvapenie.html

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní8/4/13 12:22

  To je sranda ? :D To je strašně tmavé !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D No já zkoušela ten světlý a je na mě stále příliš tmavý.

   Vymazat
  2. Ceady, četla jsem tvou recenzi na ten matující od Garnieru a tam se mi zdálo, že Light odstín je na tobě použitelnější... Nebo stále nepoužitelný- i pro Sněhurku?

   Vymazat
  3. Máš pravdu. Ten matovací má světlejší barvu. :)

   Vymazat
 5. no do řiti ty odstíny:DD

  OdpovědětVymazat
 6. Ouu, to je barvička jak po týdnu povalování někde v Karibiku :)

  OdpovědětVymazat
 7. Ten odstín by mi určitě nikdy nesedl :-/

  OdpovědětVymazat
 8. Tak reklama mě zaujala a řekla jsem si že ho musím mít, ale ta barva? Tak to tedy ne :D Skvělý članek!

  http://nikol-kach.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 9. Vážně by mě zajímalo, kterej magor vymýšlí Garnieru(ale bohužel nejen jemu) ty šílený odstíny a dodává to nám bledulím do Evropy...to si fakt někdo kupuje? :O

  OdpovědětVymazat
 10. Anonymní8/4/13 16:25

  To má kamarádka poctivé jižní kořeny, že tohle může nosit, ne? Nebo chodí několikrát v týdnu do solárka, protože barvu uzrálé mrkve, jak ten BB vypadá, snad nikdo od přírody nebo z přirozeného opalování na sluníčku nemá. Děs a běs, kdy už se výrobci poučí? A přitom to na suchou pleť bez výraznějších nedokonalostí nezní zas tak zle. No, ale kolik lidí tenhle odstín snese?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to máte trošičku vybledlé mrkve. Koukla jsi na odstín, který je označen jako světlý? Protože na poslední fotce nejsou vedle sebe nanesené odstín light a medium, ale dva medium. :)
   A kamarádka má tmavší pleť než já a seděl jí. Zatímco na mně byl stále tmavší. Ale při minimálním množství to nebyla taková tragédie. :D

   Vymazat
  2. Anonymní8/4/13 18:07

   No možná to dělá to, že máš opravdu světlou pleť i na rukách, ale odstín light jsem poznala, až když jsem fakt důkladně zaostřila, světlejší je o chlup. Možná tak o půl odstínu. A přijde mi oranžový. Tenhle odstín vídám fakt na holkách, co se poctivě solárkují a možná by padl mé kamarádce, která je od přírody opravdu výrazně tmavý typ, na ní by se to třeba rozetřelo a tak znát by ani ten podtón nebyl (a netrpí na nedokonalosti pleti, tak by to bylo jedno). :-) Pro drtivou většinu českých bledulek to fakt není.

   Vymazat
 11. Ty odstíny vypadají příšerně :D. Asi začnu používat samoopalovák nebo už neseženu nic, co by mé pleti sedlo :D.

  OdpovědětVymazat
 12. přijdou mi hrozně oranžové, to bych byla jako pomeranč.. BB od Garnieru jsem nezkoušela ale mám doma vzorek toho základního BB creamu v odstínu LIGHT - tak snad to nebude takovy ,,oranč" :D
  Střípky z mého života

  OdpovědětVymazat
 13. I have BB light-totally love it! The skin is full of life! :)

  OdpovědětVymazat
 14. Já nevím, to je jak mrkev tohle :D, tohle by mi rozhodně nikdy nesedlo a rozhodně bych si to nikdy nekoupila :D vždyt bych vypadala jako pomeranč :D

  OdpovědětVymazat
 15. odporná barva!!!! štve mě, že v drogériích chybí makeupy a bb krémy pro bledule. kdo má tuhle mrkev nosit?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Přesně tak. Kdo má takovou barvu nosit? :)

   Vymazat
 16. Nechápu, proč vůbec vyrábějí tyhle odstíny. Vždyť to nemůže mít spotřebitele. :-)

  OdpovědětVymazat
 17. Anonymní9/4/13 15:31

  nemáš příliš bledou pleť ˇ??? vždyť jsi jako vápenka !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám opravdu bledou pleť i nejsvětlejší makeupy pro mě bývají mnohdy tmavé. :)

   Vymazat
 18. Panebože, to jsou zase barvičky! Oni nejsou normální, vždyť tohle je jako na černochy, nebo spíš na červeno-oranžády! :D Kristepane, ti lidi asi nemyslí :D

  OdpovědětVymazat
 19. to mi řekni, KDO má sakra takový odstín pleti? :D to mě vážně pobavilo... asi žijeme v rovníkové oblasti :D

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©