čtvrtek

Minimalistické stíny All About Shadow


Clinique si pro nás na podzim, kromě inovovaného DDML +, připravil další novinky. Primer, nové barvy očních linek Quickliner for Eyes Intense nebo také podkladové báze. Jednou z nich jsou nové odstíny stínů. K dostání jsou tři verze - jednoho stínu, dvou stínů, tak čtyř barev stínů (single, duo, quad), zároveň si můžete vybrat jak matně. :)

Práškové oční stíny od Clinique mám ráda už dlouhou dobu. Není to ani tak kvůli jejich pigmentaci. Mám jednoduše pocit, že není na tu cena tak nadprůměrná jak by se očekávalo, ale spíše se jedná o zlatou střední cestu.
Hlavním důvodem, proč je mám ráda, je ten, že mi vydrží na oku celý den bez opadání. Při nanášení nemám problém ani s prášením, takže si bez problému můžu nejprve nanést makeup a končit líčením očí.
Na těchto stínech mám ráda jejich minimalistický stříbrný obal s velikým zrcátkem. Ale abych jen nechválila. Přece jen se najde něco, co bych jim vytkla... a to štěteček u stínů. Ač vypadá zajímavě, je to typický základový štěteček, který použijete jednou a víckrát ne. Takže počítejte s tím, že je rychle zahodíte a budete je nanášet svými oblíbenými štětci na oční makeup.
Návod u těchto stínů nenaleznete na zadní straně obalu, jako je tomu u jiných značek (jako například Maybelline nebo Lorealu), ale najdete jej na samolepce, která je umístěna na zrcátku, takže jej zaručeně slepíte při prvních dnech používání. :)


ZAJÍMAVOST: Stíny obsahují máslo z plodů palmy murumuru a vitamin E, díky čemuž se snáze nanesou a díky čemuž vydrží na oku o nějakou tu hodinu déle.
CENA: Single stíny: 620 kč, Duo stíny: 920 kč, Quads – čtveřice stínů: 990 kč
 
Brzy se můžete těšit na friday makeup s těmito stíny.
SHARE THIS POST

2 komentáře:

  1. Fairychain12/9/13 15:47

    Tak ty jsou vážně moc hezké, jak balení, tak barvy :)

    OdpovědětVymazat
  2. krásné stíny, hlavně ty fialkové

    Once Upon a Time

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©