pátek

Friday makeup: Miss Manga


Dnes bych to ani tak za Friday makeup neoznačovala, spíš bych řekla, že se jedná o ukázku dvou produktů v akci. :)

Linky nenosím často, ale když už, tak sahám po linkách ve fixu, se kterými se pracuje opravdu snadno. Troufám si říct, že i úplný neuměl s nimi dokáže vyčarovat pěkné kočičí oči. Gelové linky od Lorealu i Maybelline mě zklamaly, protože se mi po pár minutách obtisknou. Pokud máte také přepadlá víčka jako já, tak vám gelovky nedoporučuji. 

Měla jsem možnost vyzkoušet nové linky Super Liner GelMatic. Na ruce byly krásné krémové
 a černá byla krásně sytá. Ale při nanášení na víčka, už to taková sláva nebyla. (Asi málo hydratuji pleť.) Jednoduše se mi s touto linkou moc dobře nepracovala. Ale třeba na to vyzraju a výsledek za to bude jednou opravdu stát. Na fotce si můžete prohlédnout, jak jsem linku poprvé nanesla. Řeknu vám, žádná sláva. 
Abych tady jen nekritizovala, linka má i své velké plus... A to je, že je voděodolná a vydrží i při hodině plavání v bazénu. :)


Řasenky od Lorealu jsou jedny z mých nejoblíbenějších. A tak není divu, že jsem se na novinku Miss Manga opravdu těšila. Řasenka je inspirovaná japonskými komiksy. Jejím cílem jsou mega husté a dlouhé řasy. Růžovo-černý obal upoutá na první pohled. Když jsem poprvé viděla plastový konický kartáček, který mi připomínal starý opelichaný vánoční stromeček, začala jsem mít obavy, jak to s tím objemem nakonec bude. 

Právě testuji tři řasenky a doufala jsem, že když se tato odvolává na japonské komiksy, výsledný efekt bude ze všech nejlepší. Ale nebylo tomu tak. Musím uznat, že se řasenka hezky nanášela na dolní řasy díky zúžení na konci kartáčku. Jenže z výsledného efektu horních řas jsem dvakrát nadšená nebyla. Chtěla jsem každou řasu obarvit, zahustit a prodloužit. Prodloužení se dostavilo, řasy se obarvily, ale také se slepily. Čehož jsem se právě kvůli zvláštně zahuštěnému kartáčku bála. Ale na druhou stranu... Těm komiksům se to podobá. Takže v tomto případě nemůžu říct, že by byly sliby chyby. To zase ne. Jen se mi ten komiksový výsledek moc nelíbí.

Máte s jedním nebo s druhým produktem zkušenost?

SHARE THIS POST

2 komentáře:

  1. já používám gelové linky od maybelline a nemám žádný problém

    OdpovědětVymazat
  2. na túto riasenku sa chystám. vyzerá úžasne :)

    BeeKey

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©