úterý

Vyměňte vánoční cukroví za virtuální pizzu a nepřiberte ani kilo!

 Vánoce jsou za dveřmi a s nimi i nakupování dárků, cukroví, odpočinek a pohodička. A ačkoli to všechno ke svátkům neodmyslitelně patří, i cukroví a neustálé válení se u televize může po nějaké době lézt pořádně na nervy. Co takhle cukroví vyměnit za pizzu a odpočinek za logickou hru, u které se místy slušně zapotíte? 

Pizza Bar
  Na světě není snad nikdo, kdo by neměl rád pizzu. Vánoce a cukroví k sobě patří stejně, jako pizza a Itálie. A protože Vánoce jsou taky o vaření a jídle, je na čase připravit vynikající, křupavou pizzu, na kterou jen tak někdo nezapomene, i když bude pizza jen virtuální. Pizza Bar je online hra, která Vás zaručeně zabaví i na několik hodin. Nad hlavami Vašich zákazníků se budou objevovat jednotlivé objednávky a přání zákazníků budete plnit právě Vy. K dispozici máte i recepty na pizzy a market, ve kterém si za vydělané peníze můžete nakoupit další ingredience. Jak rychle se dostanete až do konce? 


CatchtheCandy 
CatchtheCandy je logická hra doplněná o příjemně laděnou grafiku. Stanete se roztomilým, malým stvořením, které se v každém kole potřebuje dostat do cíle. Stejně jako vosa ráda sedá na bonbón, i v tomto případě se budete muset s chlupatým stvořením dostat k bonbónu, který je kulatý a má červeno-bílou barvu, je tak trochu vánočně laděný. Vy v roli onoho stvoření budete s pomocí myši vystřelovat lano, které se snadno přichytí k čemukoli, co je okolo Vás. Troufnete si na tuto logickou a velmi pestrou hru, která má několik kol rozdílně náročných? Pokud ano, tak do toho!

 To ale ani zdaleka není všechno, co Vám přinášíme. Nejen o Vánocích, ale i během celého roku jsou pro Vás připraveny online hry na HPD.cz. Chcete si zase něco dobrého uvařit, nebo naopak svolíte k nějaké kosmetické proceduře? Vánoce jsou čas splněných snů, je proto načase, abyste si i Vy nějaký splnily.
SHARE THIS POST

2 komentáře:

  1. Díky za tipy, nějaké hry bych hrála ale nevím jaké:D Mám doma jen Sims, děsně závidím někdy příteli, že se zabaví u Wowka i několik hodin a na nic nemyslí+se baví s lidma (byl s nima i venku)..často bych to potřebovala.

    OdpovědětVymazat
  2. jo, to je jako Sushi bar..kdysi jsem hrála a milovala jsem:D

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©