sobota

Chvíle napětí...

Pozdě, ale přece. Moc se omlouvám za to napínaní. V únoru jsem si zapsala na škole blokovou výuku. Takže to, co se probírá během jednoho semestru, jsem měla nahuštěno do tří týdnů. Samozřejmě jsem nebyla ochuzena o stejný počet testů, článků a ani jsem neutekla závěrečné seminární práci. Včerejší zkouška se mi nakonec protáhla až do pozdního odpoledne. Takže když jsem přijela z Prahy domů, byla jsem tak unavená, že jsem padla do postele. A od osmé hodiny večerní jsem spala až do té osmé ranní.

Takže konečně mám pro Vás tři výherkyně paletek. :) Jsem moc ráda, že se Vás zapojilo tolik. I když to pro mě znamená, že většinu zklamu. Což mě mrzí. Ráda bych obdarovala všechny, ale nemůžu. Netrapte se. Berte to tak, že máte a nebo budete mít štěstí v lásce. A to je daleko důležitější. Ale pokud Vás ani to neutěší, snad Vás potěší zpráva, že příště bych ráda vytvořila soutěž o novinku od Biodermy.
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©