sobota

DERMACOL Longlasting lipstick


 Rtěnky od Dermacolu patří k mým nejoblíbenějším. Doposud jsem měla ve své sbírce jen dvě. Nové kouzelné obaly Longlasting lipstick mě nalákaly k výběru dalších. Ale i tak jsem si počkala na první hodnocení rtěnek, abych náhodou neprohloupila.

 Jakmile jsem konečně měla odvahu vyzkoušet si je v drogérii, nevěděla jsem, kterou z nich vybrat, protože více jak polovina barviček byla přesně podle mého gusta. :) Rtěnky jsou jednoduše mou slabostí. A tak jsem nejprve odešla s prázdnou a fotografií pomalované ruky. Tu jsem nakonec ukázala mamince, která byla z barviček unesená stejně tak jako já. Ale na rozdíl ode mě si dokázala přiznat, že má rtěnek habaděj, a tak si vybrala jen jednu v odstínu 12. Já jsem neodolala třem - 08, 11 a 14.

 Odstín 12, který si pořídila maminka, mi přijde nevýrazný. Je to pro mě spíše takový rtěnko-balzám se třpytkami.

 Zbylé tři (08, 11, 14)  už jsou dokonale syté a výrazné. Na rty jsem je nanášela bez konturovací tužky. Tu už při klasickém nošení používám. Rtěnky vydrží na rtech déle.
Nejsou to rtěnky, které by Vám na rtech vydržely celý den. Ale také to s nimi není tak špatné. Podle mě mají slušnou výdrž. Po jídle a pití si budete muset rty opětovně přetřít, ale pokud nebudete čtyři hodiny jíst, ani pít, na rtech budete mít stále sytý odstín.

 Málem bych opomněla mínus těchto rtěnek. Tato řada má stejně tak jako ostatní od Dermacolu, "rozklikávací" balení. Zespodu musíte rtěnku zamáčknout, aby Vám vyskočila. Právě některá balení těchto nových rtěnek drhnou.
 A tak doporučuji v drogérii pečlivěji vybírat a vyzkoušet si otvírání, abyste nevybraly špatně.


Pokud nad těmito rtěnkami váháte, utíkejte do drogérie. Ráda Vám je doporučím. Jsou úžasné. A za tu cenu? Nekupte to. Stojí 159 korun. 
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©