čtvrtek

NOVINKA: Perfect Blur od Garnier


Dnes bych Vám chtěla ukázat novinku značky Garnier. Ta přišla na trh s bází, která slibuje retušování tváře ještě před vyfocením. :) Že už bychom konečně mohly přestat používat Photoshop a nestyděly se za svou tvář?
Cílem této novinky je tedy vyzmizíkovat nedokonalosti, zmatnit pleť a odstranit známky stárnutí. Vše za pět sekund. :)

Ještě než jsem poprvé tuto bázi vyzkoušela, říkala jsem si, co je to zase fórový výrobek z drogérie. Reklamám moc nevěřím a produktům, které slibují zázraky už vůbec ne. Viz nepřekonatelné bb krémy z drogérie, které všechny stály... víte za co. Ale první vyzkoušení mě ujistilo v tom, že Garnier vytvořil takový malý zázrak, který se hravě vyrovná těmto úžasným bázím od Clinique. Berte na vědomí, že jsem naprostý lajk... Takže kdybyste mi zavázali oči, netušila bych, zda jste mi na pleť nanesli bázi od Clinique za 640 korun nebo tuto od Garnier za 250 korun.
Cenový rozdíl je opravdu markantní.


Není to až takový zázrak nad zázraky. Báze nenahradí makeup a neskryjí akné. 
Pleť jen vyhladí, zmatní, schovají černé tečky a rozšířené póry a navíc zamezí lesknutí tváře. :) Když to tady píšu, dochází mi, že bych poprvé mohla Garnieru odfajfkovat většinu toho, co slibuje.
Tento typ báze bude vyhovovat zejména těm, které máte smíšený typ pleti. 

Já báze používám ve dnech, kdy mám pleť téměř dokonalou, tedy bez akné, kdy mám pocit, že není třeba nic zakrývat silnou vrstvu makeupu. Ale dá se použít právě jako základ pod makeup. Pokud ovšem máte spíše sušší pleť a uvažujete nad tímto základem, myslím, že z něj tak nadšené nebudete. 


P.S.: Vím, že je tohle novinka od Garnier a také jsou to novinky pro Clinique, ale totožnou retušující bázi jsem měla už před třemi lety od Maybelline.

SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©