úterý

OOTD: Jaro je tady


Konečně už je zase tepleji. :) A tak jsem do Drážďan vyrazila nalehko, v tenkých silonkách a krátkých šatech á la noční košile. Miluji pohodlné oblečení. :)


Mám tady malý jarní tip. Po očichání všech nových adidas antiperspirantů, jsem si nakonec vybrala tento bílý Cool&Care. Má podle mě nejjemnější vůni ze všech. Je lehounká, osvěží a připomíná mi jaro. Používám ji jak při sportu, tak na běžný den. Adidas antiperspiranty používám už od základní školy. Pokud čekáte, že napíšu, že jsou to ty nejlepší antiperspiranty na světě, tak se mýlíte. Jednoduše je to pro mě nadprůměr,  na který jsem si za ty roky zvykla a nemám důvod hledat nějaký lepší. Pokožka je zjemněná, žádnou vyrážku jsem po těchto antiperspirantech nikdy neměla, podpaží mi stále voní. Jednoduše nemám co vytknout.

Když už jsem u těch rad, jakou vůni antiperspirantu vyzkoušet, nemůžu si odpustit ještě jeden tip na toaletní vodu fun sensation také od adidas. Je to sladší vůně. Jedna z mála, která voní mně i příteli. Většinou si vybírám svěží nepříliš sladké vůně, které podle přítele nejsou moc ženské. Třeba DKNY Pure je má nejoblíbenější. Na té opravdu ujíždím. Ale jakmile jsem s přítelem, používám tuhle levnější toaletní vodu, která je podle něj jedinou pěknou vůní, jakou jsem kdy měla. :D A pak že je třeba kupovat si drahé parfémy.


Navíc se dají koupit za skvělou cenu, viz foto z Intersparu. :)


O půlnoci uzavřu tuto předvalentýnskou giveaway. Takže pokud jste se ještě nestihli zapojit, máte poslední šanci zkusit štěstí. :)
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©