středa

RECENZE: Jak pečuji o své tělo


V dnešním článku bych Vám ráda ukázala produkty, které právě používám k péči o pokožku. Některé z Vás mi psaly, že už jsem tady dlouho nedoporučila tělový krém nebo krém, který mám nejraději na ruce. Tak jsem se rozhodla ukázat Vám tři produkty, které mám ráda.

(1) Bioderma Atoderm krém: Tento půllitrový krém je mým stálým společníkem, který používám po sprše. Píšu o něm na blogu pravidelně několikrát do roka. Tohle je mé čtvrté balení. Jednoduše tělové krémy od Biodermy patří k mým nejoblíbenějším. :) Tento není příliš mastný, tak akorát. Je určen pro suchou pokožku, kterou krásně zvláční. Navíc se do kůže rychle vsákne a nelepeí. Je bez parfemace. Díky tomuto krému mohu říct, že mám pokožku jemnou jako je mají miminka. :)
/V lékárně tohle půllitrové balení koupíte okolo 480 korun./
Doporučuji vychytat v lékárně akci 1 + 1 zdarma. A nebo se třeba tento krém objeví v nové akci s názvem BIODERMA PRO KAŽDÉHO. Jedná se o novinku pro rok 2014. Každý měsíc bude jeden Bioderma produkt v akci jen za 99 korun. Doporučuji sledovat facebook Biodermy, aby Vám nic neuniklo.


(2) La Roche-Posay Cicaplast mains: Nemám ráda příliš mastné krémy na ruce. Tento mi právě doporučila kamarádka, když jsem se jí s tímto svěřila. Jsem ráda, že jsem dala na její radu. Konec lepení. Opravdu nezanechává ruce mastné.  Do pokožky se vsákne opravdu rychle. Letošní zimu byl mojí záchranou. Za celou dobu jsem neměla na rukou žádné rukavice, a tak už při prvním mrazíku jsem měla na rukou šupiny, že byste moje ruce nerozeznali od rukou důchodkyně. Krém jsem tedy začaly záhy používat. Ruce byly zase omlazené. Podrážděná kůže, která mě svědila, byla po pár dnech v daleko lepším stavu. Navíc vždy po nanesení bylo znát, že jsou ruce po mrazících zklidněné. 
Je to krém, který mě vážně mile překvapil.
/Obsahuje 30% GLYCERINU, 4% NIACINAMIDU a MÁSLO Z KARITÉ. V lékárně jej koupíte okolo 160 korun./
La Roche-Posay slibuje produkty bez parabenů a  parfemace, proti alergiím, vhodné pro citlivou a atopicko pokožku.

(3) Vichy Nutriextra Extraordinary oil: Tento olej jsem si zamilovala. Měla jsem ho loňský rok a používala ho vždy, když jsem byla s přítelem. Jednoduše jsem se snažila si ho šetřit na lepší příležitosti. Důvodem kromě hydratace byla jeho líbezná hřejivá vůně. Přítel si ji také zamiloval, takže jakmile jsem vypotřebovala jednu lahvičku, brzy jsem neodolala a pořídila si další. I když původně jsem si řekla, že bych mohla vyzkoušet zase další značku a jiný produkt. Jenže tomuto oleji jsem jednoduše neodolala. Teď mě mrzí, že neubývá pomaleji, protože už mám zase spotřebované dvě třetiny.
Olej doporučuje Vichy používat i na vlasy a tvář, ale jak říkám, snažím si ho šetřit, takže jej používám jen jako tělový olej.
/Obsahuje celkem 9 olejů. V lékárně jej koupíte okolo 350 korun./
Produkt neobsahuje parabeny, silikony ani konzervanty.
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©