středa

RECENZE: Péče o tělo s Lush

 Lushí mánie, která se tu asi před pěti lety strhla, mě neminula. Přesto jsem se nestala takovou maniačkou Lush kosmetiky jako jiné blogerky, které od té doby nepoužívají jinou značku. 

 Vyzkoušela jsem už pár produktů, řekněme, že bych se i čísla dvacet dopočítala. Některé mi nesedly, s jinými jsem byla spokojená. Například dekorativní kosmetika měla na můj vkus přemrštěné ceny na to, o jakou kvalitu se jednalo. Štětečky u rtěnek a stínů zničehonic upadly. A tak člověku nezbývalo nic jiného, než si jít vyprosit náhradní do prodejny. Ale štětečky bych ještě překousla. Olejové rtěnky, které se nedaly rovnoměrně nanést, už ne. Neměla jsem pouze rtěnky, ale i další kousky. Jak jsem se poprala s nimi jste si mohly přečíst tady a tady. Jednoduše si mě dekorativka nezískala. 

 Přestože mám s touto kosmetikou i ty horší zkušenosti, stále se k ní vracím. Proč? Myslím, že to bude zejména vůněmi. Jsou rozličné a všechny tak výrazné. Je to pro Lush typické. Žádná jiná kosmetika mě svou parfemací tak nenadchla. V Palladiu se jednoduše člověk neudrží.. a přestože má namířeno do háemka nebo do vedlejší prodejny Clinique, nádherná vůně ho přivábí právě do světa Lush. Už jen kvůli té vůni bych tam s radostí brigádničila.


  Dnes mám tady recenzi dvou produktů. Tím prvním je Dream cream, který jsem dostala pod stromeček. Jedná se krém na ruce a tělo. Jsem asi jediný člověk, kterému voní. Kombinace heřmánku a levandule mě okouzlila. Absolutně jsem jí propadla. Celé rodině i kamarádkám přijdu jako šílenec. Všichni do jednoho usoudili, že je vůně odporná a připomíná jim krémy babiček. :D Nu což. Hlavně, že já si po natření připadám jako v hezkém snu.

  Krém má bohatou hutnou texturu. Je to ideální krém na zimu. Hravě si poradí s opravdu suchou kůží. Pokožka je po natření mastná. V poslední době jsem používala lehčí krémy, které se rázem vsákly. U tohoto to přece jen chvíli trvá. Ale díky tomu dosáhnu kýženého výsledku. Pokožka je díky tomu jemná delší dobu. Zpočátku jsem se bála lepkavosti, ale zbytečně. Nelepí.

  Co tomuhle krému nemohu upřít je to, že je šetrný a zklidňuje. Mám citlivou kůži, a tak i když používám pěny na holení, vyskáčou mi po holení žiletkou (i po epilaci) červené pupínky. Používala jsem jej hned po sprše a problém s pupínky už řešit nemusím.

  Cena krému je přece jen vyšší, za kelímek zaplatíte 510 korun, ale díky jeho vlastnostem jej mohu používat v menším množství. Takže se nemusíte bát, že jej rázem spotřebujete.

Má ode mě plný počet bodů.


  Na doporučení kamarádky jsem si pořídila tělový pudr Lustre.
  Že se zlatá k bílé pokožce nehodí? Máte pravdu. Je to tak. Ale... Přestože se z fotografie může zdát, že v místech pudrování bude mít má pokožka nepřirozeně zlatý nádech, není tomu tak. Na ruku jsem si v tomto případě vysypala více pudru, než obvykle, aby byl na fotografii vidět. Měla jsem totiž problém se zachycením drobných třpytek. Zlatý nádech je sice viditelný, ale ve skutečnosti není tak výrazný, jak by se mohlo zdát. Přesto věřím, že na snědé pleti, bude zlatý třpyt vypadat daleko lépe.

  Dost mi vadí balení tohoto pudru. Ocenila bych buď klasický zásyp jako to bývá u dětských pudrů a nebo pudr ve velké misce s houbičkou. Ty mi vyhovují nejvíce. Díky obalu se špatně používá. To je důvod, proč snížím o tolik bodové hodnocení.

  Pudr nenosím každý den, ale jen večer, kdy mám schůzku s přítelem. Funguje jako lepidlo. Vůně totiž nutí přítele stále čichat k mému tělu. Takže má ode mě plusové body. A pokud už tento pudr máte, mám pro vás tip. Zkuste jej rozprášit po kartáči a poté si jím učesat. Vlasy budou mít hezký třpyt a budou navíc voňavé. Aneb poslední záchrana po večeru stráveném ve smrduté hospodě. Zároveň poslouží jako suchý šampón, ale tedy jako velmi drahý suchý šampón. :)

  Tahle malá lahvička, obsahující 40g prášku, stojí 455 korun. Což už není nízká cena. Nějak se nemohu přenést přes nevhodný obal, díky kterému se špatně pudr používat a třpyt mi tak zůstane zejména na rukou. A tak pokud Lush nevytvoří funkční krabičku, asi se k tomu pudru opětovně nevrátím, přestože má nádhernou vůni.

Má ode mě šest bodů z deseti možných.
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©