středa

RECENZE: Tvářenky Cheek pop od Clinique


 Clinique konečně představilo své jarní novinky. Pro letošní jaro si pro nás připravil kolekci s názvem Now in bloom: Brights, která se skládá ze rtěnek, laků a těchto tvářenek. Cílem bylo vytvořit vzhled zářivých svěžích květin. A právě tahle idea vdechla vzhled této řadě tvářenek. Podle mě se jim provedení moc povedlo. Okouzlily mě svou hravostí hned na první pohled. 
Jedná se o limitovanou kolekci s názvem Cheek pop. Tvářenky budou dostání ve čtyřech odstínech. Já jsem od Clinique dostala dvě, 04 plum pop /vlevo/ a 01 ginger pop /vpravo/. 


 Jsem z těchto tvářenek nadšená. Bála jsem se, že bych mohla vypadat jako Marfuša. Ale opak byl pravdou. Tvářenky jsou jemné, takže se Vám jen tak nestane, že byste po nanesení vycházely z domu jako klauni. Tváře dostanou přirozený a jemný nádech. Původně jsem si myslela, že růžová tvářenka v odstínu plum pop nebude pro mě jako zrzku to pravé ořechové, ale nakonec byl opak pravdou. Teď ji používám častěji než svou oblíbenou meruňkovou tvářenku.
 Také nesmím opomenout, že ani trochu nepráší a drží celý den na svém místě. A to je pro mě u tvářenek to hlavní. :) Jednoduše jsem z nich nadšená a nenašla jsem nic, co bych jim mohla vytknout. :)


Na ruku jsem musela nanést více vrstev, abych vůbec fotoaparátem něco zachytila. Z fotografií tváře mám totiž pocit, že to vypadá, jako kdybych žádnou tvářenku neměla. :)
A teď to hlavní. Celá kolekce bude v Česku k dostání od začátku března. Cena těchto tvářenek se bude pohybovat okolo 850 korun.
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©