neděle

RECENZE: Zaječí mazání


Pokud máte na rozdíl ode mě televizi, mohly jste si všimnou reklamy na tahle nová tělová mléka od Playboye. Nová zní, jako kdyby už nějaká mléka Playboy před tím vyráběl. Jsou to první mléka pro ženy. 
Domů mi dorazily všechny verze, Play it Lovely, Play it Sexy, Super Playboy a VIP.

Musím přiznat, že sprchové gely od Playboye mě neuchvátily, a tak bych po zhlédnutí reklamy, neměla potřebu vydávat se do obchodu pro tahle mléka. Obaly září barvami. Já mám raději neutrální barvy. Není to zrovna podle mého gusta. Poprvé mě napadlo, že zaujmou věkovou kategorii osm až patnáct let. Ale někdy jsem opravdu příliš kritická.

Vůně si mě ani jedna nezískala. Ale jak jsem Vám psala před pár dny v tomto článku, voní mi krém od Lush, který většině připomíná krémy důchodců. :D Takže nějaké objektivní hodnocení vůní ode mě nečekejte. Jednoduše si je očichejte v obchodě samy. 

Hydratace není tak skvělá, jak značka slibuje. Jenže v tomto případě jsem možná příliš kritická. Mám tendenci srovnávat levné krémy s daleko dražšími a mými nejoblíbenějšími. A tak to působí, že je to úplný propadák. Tak to není. Myslím, že patří k těm lepším, které v této cenové relaci. Ale pokud se trápíte s hodně suchou pokožku, šupinky Vám ze dne na den určitě nezmizí.  
Ale ať jen nekritizuji. Tato mléka mají podle mě jedno velké pozitivum... A tím je to, že pokud se s ním ráno natřete, ještě večer budete vonět. 


Taky Vám na ruce připomíná nízkotučný jahodový jogurt? Nemůžu si pomoct. Jogurt jsem si na tělo nikdy nenanášela, takže nemůžu srovnávat. :D Tohle mléko se do pokožky vsákne rychle a mé obavy z lepení se  naštěstí nenaplnily. 
250 ml balení zakoupíte za 129 korun.

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách a také na facebooku.
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©