pondělí

RECENZE/NOVINKY: Essence jaro 2014


Vítám Vás u dnešního článku, ve kterém bych Vám ráda ukázala jarní novinky od značky Essence, které mi nedávno dorazily k testování. 
(1) Xxxl long lasting lipstick:  Myslím, že už to budou dva roky, kdy Lush uvedl svou dekorativní kosmetiku. Tehdy jsem ji dost sepsula. Zvláště jejich rtěnky, které na mě byly příliš olejové. Špatně se nanášely a také jsem měla stále nutkání kontrolovat si v zrcátku rty, abych měla barvu na svém místě. A přesně stejný pocit jsem měla s tímto červeným matným leskem od Essence. I na fotce je znát, že je těžší jej dobře nanést. Kdybyste mi neukázali lahvičku a namalovali mě jím, řekla bych, že mám na rtech onu Lush rtěnku.
Klasický lesklý růžový lesk je fajn... pokud vám nevadí upatlané rty a neustále odlepování vlasů z pusy. :D Mně to vadí. Jednoduše nemám lesky na rty ráda. Naopak jsem rtěnkový fanda. Takže moje kritizování lesků na rty nemůžete brát tak vážně.

(2) Longlasting Eye Pencil a Eyeliner pen watterproof: Tužek na oči není nikdy dost. Tato hnědá Longlasting Eye Pencil mě vážně mile překvapila. Určitě bych Vám ji doporučila. Snadno se nanáší, je krásně měkká a poddajná. Má sytou barvu. Na oku drží. Navíc se nemusíte trápit strouháním. Takže pokud přemýšlíte nad koupí nové tužky oči, pořiďte si tuto.
Voděodolné linky mě už tak nenadchly. Tedy... Pokud by na nich nebylo napsáno, že se jedná o voděodolné linky, řekla bych, že jsou fajn a že během dne, kdy jsem ve škole, drží na víčku bez rozmazání. Jenže jakmile si dají linky za cíl vydržet na víčku i když dojde ke kontaktu s vodou, bývám přísnější. A bohužel tyto linky nebudou to pravé ořechové, pokud chcete být nalíčené v bazénu. Během pár minut se Vám totiž při kontaktu s vodou smyjí.

(3) Laky na nehty mě zrovna neoslovily. Ten metalický modrý nevypadá na nehtech nejlépe. Pokud se zaměříte, uvidíte tahy štětcem. Navíc má tento lak příliš tlustý štěteček, takže pokud máte drobnější nehtové lůžko, budete mít s nanášením problém. Poté se připravte se na to, že lak tuhne opravdu delší dobu, a tak si vyhraďte čtvrthodinu nicnedělání. A co mě rozhodně nerozveselilo... už během pár hodin jsem při vaření tahala z jídla kousky laku. :D Essence laky jednoduše nikdy nepatřily mezi mé oblíbené a ani patřit nebudou.
Ale musím uznat, že pokud jej nanesete houbičkou na konec nehtu jako Klárka, na této fotce, bude lak vypadat naprosto báječně. :)

(4) Maximum volume mascara:  Tato Maximum volume mascara si mě nezískala. Už kvůli kartáčku bych si ji nekoupila. Ale říkala jsem si, že když už ji mám možnost testovat, třeba by mě tento typ kartáčku přesvědčil o opaku. Gumový kartáček mě odrazoval již od první chvíle. Po pěti minutách nanášení jsem si uvědomila, že nemá smysl se dál snažit, protože závratného objemu, natož nějakého prodloužení nedocílím. Takže počítám, že tuhle řasenku si oblíbí jen ty z Vás, které mají bílé řasy a touží je jen obarvit, aniž by se slepily.

(5) The Lash Curler: Za to ta druhá řasenka už byla o něčem jiném. Řasy prodloužila, zahustila, aniž bych musela nanášet milion vrstev. A kdybych pokračovala v nanášení dál, tak bych měla řasy opravdu výrazné jako vějíř. Kartáček mě v tomto případě překvapil, protože měl štětinky všude stejně dlouhé, a tak jsem se bála, že se s ním bude špatně zacházet. Ale jak při líčení horních řas, tak těch spodních, jsem neměla sebemenším problém.
Jediné, co mě rozčiluje u této řasenky, je šílený obal. Všimli jste si té horní průhledné plastové části s šipkou? Tak ta se točí dokola. Nechápu smysl. Při nanášení bych měla držet plastovou část, která by měla docílit otáčení řasenky při nanášení. Jediné, čeho bych docílila, by bylo to, že bych měla řasenku kdekoli, jen ne na řasách. Nemá to žádnou funkčnost. Kdyby používaly řasenku osmileté nebo desetileté holčičky, tak tento nápad zaujmout točením pochopím. A tak až řasenku vypotřebujete, věnujete ji malé holčičce, bude z této vychytávky nadšená. :D


SPUSŤTE PREZENTACI a prohlédněte si všechny produkty. Klikni na play a šipku odsuň z fotografie, aby sis mohl/a užít prezentaci. Pro rychlejší posun stačí použít šipky na klávesnici. :)

(6) All in one CC cream: CC krém si už vytvořila i značka Essence. Jaké překvapení. Doposud jsem neměla s makeupy od této značky žádné dobré zkušenosti. Nikdy bych si jednoduše žádný nekoupila. Jsou to pro mě vyhozené peníze. A ani tento cc krém mě nepřesvědčil o tom, že jednoho dne bych si nějaký levnější makeup koupila. Navíc světlý odstín je zase vyrobený pro černošky.

(7) Blush up blush: Pudrová ombré tvářenka mě svým jednoduchým a rafinovaným designem uchvátila. Ale jakmile jsem ji použila, zjistila jsem, že je velmi prašná, a tak velmi snadno budete vypadat jako Marfuša. :D
Stojí 99 korun.

(8) Stíny: Ze stínů jsem zrovna nešílela. Modrý stín a 3D stíny mají slabší pigmentaci a taky jsou prašnější, čehož si můžete všimnou i na fotografii. Ale třeba mám vadné kusy (?). Takže bych Vám tyto dva stíny nedoporučila. Navíc ta modrá barva není na oku pěkná.
(9) Paletka stínů all about nude v odstínu 01 si narozdíl od těch dvou předešlých získala mé sympatie, zvláště poslední dva stíny, které mají vážně dobrou pigmentaci. Takže za tuhle paletku dávám palec nahoru.

Možná se zdám být příliš kritická, ale věřte nebo ne, hodnotím produkty stejně tak jako jindy. :)
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©