čtvrtek

Valentýnský BOX4PET pro kocourka


Ráda bych Vám ukázala valentýnský dárek od Box4pet pro mého kocourka Adélku. :) (Čtete správně. Chudák malý. Rodiče mu říkají Adolfe. Ale pro mě je to stále milá Adélka.)
Večer jsem s Adélkou stihla box rozbalit. Chtěla jsem Vám kocourka vyfotit, jak si hraje s myškou, ze které byl nadšený. Hrál si s ní půl hodiny, což je tedy už co říct. Vždy se totiž pro něco náhle nadchne a do tří minut už si hračky nevšímá. O to více se těším, až si bude hrát s "krabákem". :D Fotky jsou bohužel nepoužitelné, protože se stále kroutil a skákal a za celou dobu nezůstal v klidu. Ale nebudu to svádět na něj, ale na můj špatný fotografický um. :D
Bála jsem se, že kocourkovi granule nebudou chutnat, protože je nesmírně mlsný a vybíravý. Ale ukázalo se, že jsem měla zbytečné obavy. Granulky mu chutnají a pytlík s pamlsky by nejraději snědl na jedno posezení.


Tahle kočičí krabička se mi zdála poloprázdná, jakoby v ní něco chybělo. Je to můj první boxík, který je pouze pro kočičího miláčka.  Vždy jsem vybírala kombinovaný box pro pejska a kočku, který byl plný k prasknutí. A jelikož netuším, jak bývají plné jiné kočičí boxy, nemohu srovnávat.


Nejroztomilejším dárkem, po krabovi, byl balzám na tlapky. Když si přečtete složení, budete mít nutkání používat jej na ty své. :) Obsahuje bambucké máslo, konopný olej, včelí vosk, olej z máku modrého, dýňové oleje a citronové silice. :) Cena balzámu je 130 korun.
Co mě v tomto balíčku neoslovilo, byla kuchařka, dárek navíc. Kocourkovi nevyvařuji, většinou dostává granulky a mlsky kolem. Maminka mi kuchařku hned vzala. Chystá se podle ní vařit. Ale ne jídlo pro kocourka, ale pro sebe... a prý mu občas i něco málo dá. Najdete v ní například recept na karbanátky nebo na zeleninovou směs, kterou by zrovna Adélka nikdy nesnědla. :D

Máte s tímto boxem pro zvířecí miláčky zkušenost? 
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©