středa

Bylo nebylo...

Norah Jones - Come Away With Me by Helison Hernandez on Grooveshark

Ahoj, ahoj, dnes mám tady takový random článek. Chodí mi neustále dotazy, copak se se mnou stalo. Proč nejsem tak aktivní, že se vám ani trochu nesvěřuji s tím, co se děje v mém osobním životě. A tak jsem se rozhodla vám vše v krátkosti vysvětlit. Po praxi jsem měla brigádu, která zabrala velkou část prázdnin. Což by asi ani nemuselo nutně znamenat, že bych si nemohla najít chvíli času, abych se věnovala blogu. Ale letošní léto se neslo zejména v duchu přemýšlení o životě, hledání sebe sama. Jednoduše jsem na blogování ani neměla takovou chuť, jak bych si přála. Nechtěla jsem se do ničeho nutit. Určitě by to poté bylo na článcích znát. Proto jsem se rozhodla přispívat vždy v okamžik, kdy budu mít chuť se s vámi o něco podělit, ne proto, že musím. Mám pocit, že stále nejsem v úplné pohodě, tak jak bych si přála. Ale myslím, že jsem na cestě za lepším já, za vyrovnanějším a sebejistějším já. :)

A protože jsem chtěla, abyste věděli, že se s blogováním nechystám skončit, konečně se mi povedlo změnit vzhled blogu. Ještě bych ráda dopilovala pár drobností, se kterými nejsem spokojená. Doplnit sociální sítě (vlevo), navigační šipky pro překlikávání na novější a starší články a nakonec related posts. Snad už budu brzy naprosto spokojená. :)
A co vlastně dělám ve volném čase, když se neutápím v depresích a nepracuji? 

Pořádám veganské pikniky. Poznávám nové lidi, spoustu nových lidí. Užívám si Prahy - jako ještě nikdy předtím. Snažím se žít dneškem, ne zítřkem, ani ne včerejškem :). Jednoduše se snažím být šťastná a vděčná za každý den.

Střípky z mého života objevíte na mém instagramu nebo twitteru.

Přeji vám krásný den!
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©