úterý

Osudové náhody


Před pár dny se mi povedlo svrhnout filtrační konvici a vylít si tak do netbooku vodu. Naštěstí dnes, asi po pěti dnech, se mi jej povedlo zapnout. (Juchůůůů) Ani netušíte, jakou jsem měla radost. Konečně se mohu vrátit k práci na projektu, na kterém jsem začala v onen den pracovat. 
Jak už jsem zmínila, věřím na osud. Na to, že všechno zlé je pro něco dobré. Díky tomu, že jsem si do netbooku nalila vodu, nemohla jsem pokračovat v kreslení. Na druhou stranu to zapříčinilo to, že jsem si za tu chvíli do druhého notebooku (ano, mám netbook a notebook) obstarala novější verzi programu na stříhání videí a lepší kreslící program. Nebo spíš první kreslící program, protože jsem doposud kreslila ve photofiltre, kde jsem si nemohla měnit hroty per.
Nebudu vám teď vyprávět, jaké jsem měla přes víkend vnuknutí, jaká videa teď budu tvořit... protože bych to při svém štěstí zakřikla.
Ale ještě zpátky k osudu. Díky nešťastné náhodě mám lepší programy pro tvorbu videí. A další náhoda - včera jsem shodou okolností zaskakovala za kamarádku při hlídání jednoho chlapečka, se kterým jsem určitě víc polovinu dnu strávila sledováním animáků. :D Velmi zajímavé "náhody". :)
Teď ještě, jestli mi ty super náhody k něčemu budou. :)

Tak jo, jdu si dopít své sojové kakaové pitíčko a pokračovat v práci. :) Krásný den, andílci.
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©