čtvrtek

Řasenka od Alverde - Mascara false lashes


Krásný den, dnes mám tady pro vás recenzi řasenky od Alverde.

Já a výběr řasenek... Pamatuji si, když mi bylo čtrnáct a já se poprvé začala malovat. Tehdy jsem z nevysvětlitelného důvodu nosila nějakou šílenou barevno řasenku (myslím, že zelenou), která ladila s mým tričkem. Připadalo mi to tak neskutečně boží. Naštěstí mě tohle šílené období po pár měsících přešlo a já si koupila svou první klasickou řasenku v černém odstínu. Řasenka asi za 70 korun od Essence. Od té doby jsem vystřídala, troufám si říct, desítky a možná snad i stovku řasenek... a stejně si myslím, že té původní se vyrovnalo jen naprosté minimum.
A jak se té původní vyrovnala tahle?


Tento typ kartáčků jsem měla vždy ráda. A to proto, že se s nimi dostanu až ke kořínkům, takže se vám nemůže stát, že by vám prosvítaly světlé řasy. Taky musím pochválit, že nežmolkuje a slepuje až při dlouhém opakovaném nanášení, ale ne nějak tragicky.

Co mi ale nevyhovuje je to že řady moc neprodlouží a ani příliš nezahustí. Nikdy jsem nepoužívala nalepovací řasy a spokojila jsem se doposud s objemovými řasenkami, v tomto případě bych měla potřebu sáhnout po oné umělotině. Jednoduše jsem z výsledku docela zklamaná.


Všimněte si, že první vrstva řasy opravdu jen obarví a druhá trochu zahustí. Ale stále podle mě ne dostatečně.

Pocitově tedy dávám dva body z pěti.
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©