pátek

Chlubících článků není nikdy dost


Doufám, že Vás těmi svými chlubivými články neobtěžuji. Pokud ano, tak nezoufejte. Dalších pár týdnů si nic nepořídím. Ani nic dalších pár měsíců od rodiny nedostanu. Jmeniny, Vánoce a narozeniny mám bohužel během jednoho měsíce, takže zbytek roku už zase můžu sepisovat seznam přání pro Ježíška.
K dvacátým prvním narozeninám jsem, jak už to u nás adolescentů dospěláků bývá, dostala peníze. Možná se zdá být takový dárek neosobní, ale za to se tak dárce trefí zaručeně do Vašeho vkusu.
Maminka a tatínek mi  tak pořídili dárky podle mého gusta.

...A to... voňavku od Yves Rocher, nejvoňavější tělový pudr od Lush a pěnu do koupele. Také mi konečně pořídili padnoucí obutí. A jelikož už se nemohli koukat na to, že mám v šatníku pět a půl nenositelného hadru, koupili mi obyč trika, přehoz ve slevě a čepici, abych zazářila na ulici. :D Mám to ale úžasné rodiče. 


Největší radost mám z těchto bot. Jak dobře víte, nosím ráda vyvýšené boty, protože jsem skrček. Takže i ti menšího vzrůstu bývají stále vyšší nežli já. Takže bez vyvýšených bot nedám ani ránu. Tyhle mi padly do oka. Navíc se mi líbí daleko víc než creepersky.
Navíc mají velikou výhodu. A to že jsou neuvěřitelně pohodlné! Nejpohodlnější boty poslední doby. Měla jsem před tím vyvýšené tenisky, také z H&M. Stejný typ jako jsou boty na fotografii níže. A ty Vám byly tak nepříjemné. Celé čtyři měsíce jsem měla rozedrané paty do krve.
Když chodíte do školy a ze školy pěšky, tak to si tu bolest užijete daleko více než zlenivělí Pražáci. (nadsázka) Ale říkala jsem si, že pro výšku se musí trpět. :D
Takže když se mi rozpadly po čtyřech měsících vyvýšené tenisky, běžela jsem si koupit další (ty na fotce dole) a o pár dnů později jsem narazila na tyhle krásky.
Mám z nich velikou radost. Navíc byly poslední v mé velikosti. Jednoznačně tam čekaly na mě.


Sečteno, podtrženo. Ve slevách jsem objevila pouze jeden kousek - cardigan v H&M.
Ještě bych Vám chtěla moc poděkovat za krásná přání. Nesmírně si toho vážím. Jste moje zlatíčka. Vždy mi svými vzkazy vykouzlíte úsměv na tváři. Takže i když mám zrovna špatný den, díky Vám je hned lepší. Moc Vám za to děkuji!

Objevili jste něco ve slevách nebo jste na tom byli podobně jako já? :) 
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©