pondělí

Já a moje vlasy


Já a moje vlasy, věčně probírané téma. Neustále mi chválíte odstín vlasů a ptáte se mě, jakou barvu a značku používám. :) Poté se ptáte, čím si je natáčím a čím zase rovnám. A nebo Vás zajímá, jak často navštěvuji kadeřníka. Jak to tedy všechno je?

1. Jsem přírodní zrzka. Taťka má zrzavé vlasy a tetička z maminčiny strany měla zase tmavou zrz. Geny dělají své.

2. Jako malá jsem měla na hlavě afro. Teď se mi vlasy kudrnatí podle toho, jak moc je rozčesávám. Takže takovému neutrálu, jak moje vlasy vypadají po umytí bez jakéhokoli natáčení, odpovídají fotografie vlevo.

3. Vždy jsem toužila mít rovné vlasy. Od třinácti jsem si je proto každý den žehlila. Nemohla jsem se smířit s kulatým obličejem, takže jsem si myslela, že ho rovnými vlasy protáhnu. Teď už jsem se tedy vyrovnala se svými vlnkami na vlasech, ale čas od času si ráda vlasy narovnám. Jen už ne tak drasticky, tedy žehličkou. Naprosto jsem si zamilovala tento kulmofén od Philips. Psala jsem Vám o něm už v tomto článku. Má funkci Care. Vlasy tedy šetrně vysuší a přirozeně narovná. Žádné krepatění, ani roztřepené konečky.
Pokud se o tomto kulmofénu chcete dočíst více, podívejte se sem.

4. Z kadeřníků mám panickou hrůzu. Naposledy jsem byla u kadeřnice, když mi bylo třináct let. Paní mi slíbila zastřižení konečků. Ale během stříhání se asi zapomněla a na hlavě jsem měla rázem mikádo. :D
A na hlavě zase kudrny. Proto jsem si i tehdy pořídila svou první žehličku.


Tak to je snad odpověď na vše, na co se mě pravidelně ptáte ohledně mé kštice. Případně se doptejte, ráda Vám odpovím. :)
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©