pátek

RECENZE: Odličování třikrát jinak


Každodenní malování vyžaduje i kvalitní odlíčení a čištění pleti, abychom neměly zanesené póry a následně akné. Proto mám tady takovou krátkou recenzi tři produktů, které jsem v posledním čtvrt roce používala.

1) První šedá lahvička od značky Genosys se stala mou srdcovkou již po prvním použití. Tohle je už mé druhé balení. První jsem dostala před jedním rokem.
Myslela jsem si, že už jsem Vám tady o tomto "snížku" psala. Ale ať pátrám jak pátrám v historii blogu, recenzi žádnou neobjevuji. A tak Vám tu o tomto malém zázraku napíšu dnes.
 Přestože po prvních pumpnutích z lahvičky vyleze průhledný gel, za pár sekund se z něj při reakci s kyslíkem vytvoří sníh, kterým hravě odlíčíte makeup. Zamilovala jsem si i jeho parfemaci. Je to svěží vůně, která mi dodá energii a chuť se celý zbytek večera usmívat, protože mám pocit, že mám dokonale vyčištěnou pleť. Zní to asi dost směšně. Ale je to tak.
Vůně většinou nebývají to pravé ořechové na mou citlivou pleť. Ale v tomto případě mohu říct, že je k mé pleti sníh vážně šetrný. Žádné zarudnutí jsem s ním nikdy nezažila.
Ale vůně ani odlíčení by mě tak nenadchlo, abych o něm psala, že je to malý zázrak. Nejvíce mi učarovalo to, jak si poradil s černými tečkami. Proto jsem si ho tak oblíbila.
Cena tohoto malého zázraku už není tak působivá jako jeho vlastnosti.
Objednávala jsem ho přes internet z tohoto eshopu za 1936 korun.


2) Budou to dva nebo dokonce už tři měsíce, kdy mi domů dorazil k testování odličovací a čistící gel značky Physiogel.
Gel jsem nanášela podle návodu, ale neodlíčil, tak jak bych si představovala. Takže jsem se neobešla bez micelární vody, kterou jsem musela použít zejména na oči, se kterými si gel ani trochu neporadil a na makeup, který odlíčil jen částečně.
Po neustálém zkoušení, jak se s ním dobře odlíčit, jsem nakonec přišla na tu nejlepší variantu - nanést do dlaní gel ve větším množství a poté jím masírovat suchou tvář.  Ne mokrou.
Nemůžu mu upřít, že byl k pleti šetrný. Ale odlíčení nebylo takové, jak bych si představovala. Navíc abych docílila perfektního odlíčení, musela jsem vypotřebovat větší množství, takže mi lahvička dlouho nevydržela. Proto bych si ho už víckrát nepořídila. Physiogelu děkuji, že jsem jej mohla vyzkoušet.

3) Jakmile jsem si pořídila voděodolné linky od Dermacolu, sáhla jsem i po odličovači stejné značky. Navíc to byla novinka, takže jsem si říkala, že Vám ji alespoň budu moct zrecenzovat.
S odličovači z drogérie nemám nejlepší zkušenosti, zvláště s těmi na voděodolný makeup. O to více jsem byla překvapena v tomto případě. Mohu za sebe říct, že tento dvoufázový odličovač je opravdu báječný! Nedráždí víčko a hravě odlíčí i velký nános voděodolné řasenky. Kdybych měla najít nějaký zápor, tak snad to, že rychleji ubývá. Ale možná je to jen můj pocit.
Opravdu za to stojí. Ráda Vám ho doporučím.
Cena bez slevy je 120 korun.

Máte s některým z těchto odličovačů zkušenosti?
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©