čtvrtek

Lednové ráno v Urbanluxu


Pryč se sněhem a mrazivými pošmournými rány bez sluníčka. Ráda sním o tom, že už je tady jaro a léto. V úterý ráno jsem se měla možnost zasnít uprostřed showroomu Urbanluxu, kde jsem si zamilovala pár jarních kousků. Právě ty jsem nafotila a ráda bych se teď o ně s Vámi v tomto článku podělila.

A protože s chutí fotografuji jídlo (viz můj instagram), nemohla jsem si odpustit fotky snídaňového menu, které pro nás bylo přichystané.


Už brzy si budete moct v Česku koupit boty značky TOMS. Ještě jste o ní neslyšeli? Velká chyba.
Nápad pomáhat potřebným si mě opravdu získal a věřím, že nadchne i Vás. Snahou této značky je podpořit děti v zemích třetího světa. Díky tomu, že si koupíte jeden pár bot, značka vyrobí a daruje druhý pár dítěti, aby nemuselo chodit do školy bosé. Je to krásný nápad.
Přinutí to zamyslet se nad tím, jak lehký život si tady žijeme. Měli bychom být daleko více vděční za to, co máme a ne si neustále stěžovat, že nemáme víc.


Značka Crocs mě nadchla svými novými zavinovacími balerínami. U nás budou k dostání v růžovo-oranžovém provedení a v klasické černo-bílé barvě. Tyhle skladné boty mě zaujaly právě proto, že se nikdy nemůžu sbalit do tankvaku na motorku. Právě boty zaberou většinu místa, ale v tomto případě bych už s balením nemusela mít žádný problém. 


Moc mě mrzí, že tahle barevná kombinace tenisek je jen v dětské velikosti. Kdyby byla i v té mé, neváhala bych.


Bláznivých ponožek není nikdy dost. Happy Socks jednoduše nemají chybu! Na jaro přibylo pár dalších vzorů. Nejlepší podle mě jsou ty světle modré s oranžovými blesky. 


Líbí se Vám stejné kousky jako mně nebo máme odlišný vkus?
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©