středa

OUTFIT: 22/1/2014


Tak už jsem zase v Praze. Tento týden si mohu konečně vydechnout, i když ještě musím do školy. Takže se věnuji zejména blogu a uklízení si pokoje. Po tom zkouškovém to tady u mě vypadalo celkem šíleně (viz skřínka s jídlem). Jak by řekla maminka:"Jako po výbuchu."
Zajímalo by mě, jak se stravujete přes týden ve škole Vy? Já se snažím vozit si jídlo z domu, abych co nejvíce ušetřila. Loňský rok jsem za jídlo utratila neuvěřitelné sumy. A tak nebylo divu, že mi nezbylo nic na jakoukoli další útratu. Takže teď si vždy dopředu sestavuji jídelníčky, co bych asi tak mohla jíst a podle toho, jaké potraviny vydrží nejkratší dobu, se celý zbytek týdne stravuji. :D
V lednici jídlo neuchovávám, protože se spolubydlící vykrmují prakticky jen uzeninami - masem. Mám citlivý nosánek. Ano, jsem fiflena. Přiznávám. Takže nesnesu mít jídlo v lednici, kde je vedle celý týden uložené nezakryté upečené kuře. Vše od toho načichne.

Naštěstí mám skvělá okna, která profukují. Zeleninu naskládám podél a tak je díky tomu stále čerstvá, jako kdybych ji měla v lednici. Ale profukující okna mají i své stinné stránky.V noci mi je zima, i když mám otočený kohoutek topení naplno. 


Možná jste doufali, že se o svém stravování rozepíšu více. Tak snad někdy příště. :)


Kořenová zelenina u mě vede nad řezanými květinami. :)


Co mám na sobě? Tenisky, kabát i čepici z H&M, šaty z Tezenis, Casio hodinky, batoh z F&F
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©