úterý

Můj první Zajíc v krabici


Pokud se zajímáte o zdravou výživu, snažíte se jíst zdravě, pečlivě studujete složení potravin, aby neobsahovaly konzervanty a barviva, věřím, že byste z této krabice měli stejnou radost, jako mám já.

Nedávno se na českém trhu objevil první box s jídlem - Brandnooz box, který obsahuje novinky na trhu. Jenže tyto novinky, jedna vedle druhé, patří mezi nezdravé potraviny, kterým bychom se měli vyvarovat. Takže Vám takový box nenabídne nic víc než to, že k Vám domů doručí potraviny od známých značek, které ochutnáte mezi prvními v Česku.

Zato Zajíc v krabici nabídne víc. Něco zajímavějšího!
 Záleží mi na tom, co jím. Chci jíst zdravě. Za poslední měsíce, co se stravuji vegansky, jsem vyzkoušela řadu, pro mě do té doby neznámých, potravin. A právě v tomto ohledu mi přijde tento box fantastický. Obsahuje jídlo, které jste doposud neochutnali. Dodá tak fádní kuchyni trochu novosti a šmrncu s nějakou super potravinou.
Tyhle potraviny neuvidíte v televizní reklamě. Jedná se o značky, které nejsou tolik propagovány. A tak věřím, že stejně tak jako pro mě, bude i pro Vás krabice plná něčeho chutného a dosud ještě nepoznaného.

V krásné ozdobné krabici se kromě surovin ukrývá pět receptů a průvodní dopis o několika listech, ve kterém se dočtete veškeré potřebné informace o potravinách včetně představení firem a místa, kde ji koupit.
Co mě potěšilo: Nenajdete uvnitř haldu letáků jako tomu bývá u beauty boxů! Za což jsem nesmírně ráda.


Krabice s potiskem je skvostná. Opravdu mohu říct, že po všech těch beauty boxech jsem ráda, že si někdo dal záležet na obalu. Jsem za tento úžasný vzhled nesmírně ráda, protože tak budu moct krabici využít.


Pokud jste přečetli ten kousek průvodního dopisu, který jsem Vám vyfotila, ale chybí Vám část věty, shrnu Vám tady to nejpodstatnější. :)

Zajíc v krabici myslí na to, že jsme každý jiný. Obsah jednotlivých krabiček se tedy značně liší. Tím se zvýší pravděpodobnost, že budete při otvírání mile překvapeni. Při objednání záleží na Vás, zda zaškrtnete, jestli chcete i produkty určené pro děti, jestli zvolíte potraviny k redukci váhy, pro sportovce nebo gurmánský požitek bez omezení.
Zároveň můžete vyplnit, jaké máte potravinové alergie. Případně dopsat, že se stravujete vegansky.


Box obsahoval kromě receptů těchto sedm potravin.
Jáhlovou cereální kaši
Cizrnovou mouku
Báječný borůvkový bio džem, který jsem ochutnala hned jako první
Umeocet, který sice obsahuje v názvu ono slůvko ocet, ale slouží k osolení pokrmu
 Mořské řasy Wakame, které mají až dvacetkrát vyšší obsah minerálů než zelenina a čtrnáctkrát vyšší obsah vápníku než mléko.
Jitrocelový sirup v lednu v období chřipek přijde vhod. I když, musím se pochlubit, jako jediná z rodiny jsem za posledního půl roku nebyla nemocná. Narozdíl od nich se totiž cpu od rána do večera ovocem a zeleninou.
A nakonec nechyběla zdravější varianta sladkostí v podobě zázvorových bonbonů.


Této myšlence i samotné první krabici dávám velký palec nahoru! Jsem opravdu nadšená.

Chcete-li se tomto nápadu dočíst více a nebo si krabici vyzkoušet na vlastní kůži, podívejte se na oficiální stránky www.zajicvkrabici.cz
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©