pátek

OUTFIT: 27/3/14


Včera bylo nádherně. Ideální den na procházku po nábřeží. Poprvé mě fotila kamarádka, která se věnuje focení. Poprvé mohu říct, že jsem s výslednými fotografiemi spokojená. I když bych ještě zapracovala na "modelce" ...a poté by to bylo dokonalé. :D 
 Při cestě domů mě zastavila jedna z Vás. Byla jsem tak zaskočená, že jsem pomalu netušila, jaký je můj rodný jazyka. :D Tímto bych se jí chtěla omluvit a zároveň jí poděkovat, že mě oslovila a zvedla mi tak náladu. Děkuji!


Včera se mi povedl pěkný trapas. Přes jízdomat jsem si domluvila spolujízdu. Sice jsem si na stránkách přečetla značku auta a následně si i vygooglila obrázky. Ale během pár minut jsem zapomněla základní rysy a hlavně... nenosím brýle, takže jsem ráda, když vidím tři metry před sebe, natož abych si na dálku  přečetla značku. :D 
A tak když ke mně přijelo jedo rodinné auto, dle mého názoru odpovídající obrázkům na internetu, otevřela jsem kufr a už si začala sundávat cestovní tašku z ramene. Když tu koukám, že je auto plné dětí. Zarazila jsem se. Kde se stala chyba?
Vidím, jak vystupuje spolujezdkyně a dětičky s ní. Tak jsem zase zabouchla kufr a začala se paní omlouvat a vysvětlovat jí své podivné chování. To, že mým cílem nebylo vykrást kufr. 
Rodina na mě koukala vyděšeně... jak na blázna. :D Nečekaně. :D Ale nakonec se paní zasmála a popřála mi hodně štěstí.
Napodruhé už jsem se trefila a nastoupila do správného vozu. :)


P.S.: Začala jsem pracovat na všech těch negativních bodech, které jsem minulý týden zmínila ve třiceti faktech o sobě. Všem bych Vám ještě chtěla jednou poděkovat. Moc mi Vaše reakce pomohly. 


TRIKO h&m
SUKNĚ h&m
SVETR c&a
BOTY sheinside
SILONKY tezenis
KABELKA kabelkovyslon
HODINKY casio
NÁHRDELNÍK lindex
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©