úterý

NOVINKY: Je třeba se umět rozmazlovat


Jste na mě tak hodné. Ráda bych odpověděla na všechny Vaše komentáře. Ale stále bych jen děkovala a děkovala. Jste neskutečná zlatíčka. Jsem tak ráda, že mám blog, že se Vám tu mohu svěřit se svým životem, zjistit, že na světě nejsem tak sama, že mi někdo rozumí.
Dnes se žádného depresivního článku nedočkáte. Cítím se tak báječně. Je mi hezky. V posledních dnech jsem se věnovala konečně jen sobě. Snažím se naučit se mít ráda. Nejde to tak snadno, ale člověk se ze dne na den nezmění. Přesto mohu říct, že za ty dva týdny mě melancholické stavy přepadávají jen minimálně. Snažím se každý den dělat něco nevšedního, poznávat dosud neznámé. Namísto melancholie jsem celé dny šťastná a vděčná za život, který mohu žít.


Protože jsem minule nakousla nákupy v Ikee, chtěla jsem Vám ukázat, jak nové povlečení a polštářky vypadají naživo v posteli. :) Chtěla jsem něco veselého a hravého. Stále to ještě není úplně ta kombinace snů, ale povlečení, které jsem chtěla měli vyprodané. Ale co už. Tohle bych si koupila tak jako tak. Přesto jsem i tak s výsledkem spokojená.


Neměla jsem touho změnit pouze povlečení, ale i nádobí, ze kterého jím. Tyhle talíře jsem objednávala z bellarose. Probíhala a stále ještě probíhá akce, kdy talíř, který stál původně 400 korun stojí nyní jen 239. :)  Což se samozřejmě vyplatí.


A jako správný maniak toužící po změně jsem neodolala ani nákupům oblečení. Jen už mám většinu roznošenou. Proto Vám ji tu nevyfotím. Což má výhodu. Alespoň mě to donutí vyfotit Vám oblečení přímo na sobě v nějakém budoucím outfitu. :)
P.S.: Kabelka je z Reserved. 
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©