sobota

OUTFIT: Hledání rovnováhy


Občas mezi těmi veselými nabitými dny, kdy hýřím energií a optimismem, přichází dny, kdy jsem psychicky vyčerpaná. Představte si takhle den, kdy se ráno sejdete s jednou osobou, odpoledne jdete na akci, kde se bavíte s milionem lidí a večer máte další schůzku. Od rána do večera myslíte na ty druhé a nezbývá vám čas pro sebe samotné. Odejdete z domu hodinu po probuzení a vrátíte se po půlnoci vyčerpaní a bez energie a bez nálady. Namísto toho, abyste hýřili optimismem, že se s vámi vůbec někdo baví. :D 
Trochu jsem to s tou myšlenkou otočit život o 180 stupňů přepískla. Proto jsem se rozhodla, že si vyhradím čas jen pro sebe, abych se zklidnila. Ráda bych na sobě začala pracovat. A tak začínám chodit do posilovny... kromě běhu ve Stromovce, který mě nečekaně začal bavit. Uvědomila jsem si, jak je třeba důležité mít čas jen pro sebe a že bych si měla těch volných chvil daleko víc vážit. 
V hlavě toho mám tolik, páté přes deváté. Každý den mám jiný pohled na svůj život a urovnávám si v hlavě, co vlastně doopravdy chci. 


Přeji Vám krásný den!
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©