středa

Levnější debužírování v restauracích

 
Kromě občasného hodnocení veganských potravin se můžete těšit i na tipy, kam si zajít na dobré veganské jídlo, ať už do veganské, vegetariánské nebo klasické restaurace. (Mám už rozepsané dva články, které tady co nevidět uveřejním.) Jednoduše vám ráda poradím a prozradím, kde se v Praze dobře vegansky najíst a co dobrého si dát a co naopak raději oželet. 


Do veganských a vegetariánských podniků chodím čím dál častěji. Možná je to proto, že v poslední době mám jen samé nemasožravé přátele, kterým je milá má společnost při obědě a nebo večeři. A Ti nevegani nakonec se mnou chodí taky rádi, protože jim jednoduše veganské jídlo zachutnalo.
Už to budou pomalu dva měsíce, kdy jsem měla možnost vyzkoušet si reklamní Dining Card, která platila jeden měsíc. Ten jsem jedla s přáteli v mnoha restauracích s 20% slevou. A jak už to tak bývá... Řekla jsem si, že ji musím mít. Nejsem dobrý matematik, ale na tohle jsem stačila. Rozhodla jsem se pořídit si roční kartičku, protože se mi jednoduše při tolika přátelích a setkání vyplatí. Není nad investice do budoucna. :D Roční členství mě vyšlo v akci (která ještě stále probíhá) na šest set korun.
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©