čtvrtek

RAW FOR YOU

 
Dnes jsme s kamarádem uvažovali, co si dáme k večeři. Naposled jsem s nadšením upekla pizzu, ale tentokrát jsem byla poněkud línější. A tak jsem ocenila, když mi Dan napsal: "Náhodou jsem objevil nové raw bistro, které máme kousek od domu." Dokážete si představit jakou mělo mé líné já z této zprávy radost? Neskutečnou. :D
 
 
Původně jsem měla chuť na juice, ale ten vám tu bohužel neudělají. Namísto toho jsem si nechala připravit lahodné smoothie z melounu, banánu a jablek. K tomu jsem si dala wrap, který neměl chybu. Jen mi tedy chvilku trvalo, než jsem přišla na to, jak jej jíst. Vydolovat z obalu samozřejmě nešel, protože bych usušenou placku potrhala. Nakonec jsem na to vyzrála. Postupně jsem začala trhat papírový obal až jsem se prokousala na samotné dno.
Potom, co jsem spořádala své jídlo, užírala jsem ještě to Danovo. Takže vám ráda doporučím i Mexické tacos, které mělo neskutečně dobré zálivky a v neposlední řadě ještě zmrzlinu (Mimochodem za kelímek zaplatíte jen padesát korun).
btw.. Začínám si ty večeře ve Stromovce pořádně užívat. Za chvilku nebudu chtít večeřet jinde. :D
 
 
Kde tohle bistro objevíte? V ulici Bubenečská 35 na Praze 6, nedaleko Stromovky.
Otevřeno mají od deváté hodiny ranní do osmé hodiny večerní. Kdyby vás zajímalo denní menu, ceny a fotky úžasného jídla, které tady připravují, podívejte se sem.


Ale abych vám nechválila pouze jídlo, které bylo opravdu neskutečně dobré, ještě bych chtěla pochválit personál, který byl opravdu moc milý a přátelský. S úsměvem vám řeknou složení jednotlivých jídel, zapovídají se s vámi ohledně vitariánské stravy a při přípravě smoothie vás nechají nápoj ochutnat, abyste si mohli říct, zda byste jej chtěli přisladit. Už jen kvůli tomu, jaká je zde příjemná atmosféra, se sem zase brzy vrátíme. 

Navštěvujete raw restaurace?
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©