sobota

Na počtu nezáleží

http://33.media.tumblr.com/49959b2a739236b00c4b1738aab6dceb/tumblr_naxcr2Q8I21tsnl0do1_500.gif

Nevím čím to je, ale mnohdy slýchávám už na první schůzce otázku: "S kolika muži máš zkušenosti?" Zpočátku jsem na to odpovídala. A to snad jen proto, abych zjistila, jaké číslo má dotyčný. Jenže je tahle informace opravdu tak podstatná a důležitá?
Nikdy odpovědí člověku nezlepšíte náladu. Buďto si o vás pomyslí, že jste do větru, protože jste zmínili vysoké číslo nebo naopak si řekne, že máte málo zkušeností. Ani jedna informace u druhého nevzbudí pozitivní emoce. Naopak.

Jenže ani vysoké číslo neznamená, že bude člověk zkušený a tedy i dobrý milenec. To, že druhý zmíní deset partnerů pro vás neznamená vůbec nic... Nezjistíte, zda vám bude věrným partnerem ani to, zda bude tím nejlepším milencem, jakého jste doposud měli.
Člověk může mít jednoho partnera před vámi a může být tím nejlepším milencem jakého jste poznali. A naopak. Ten, který jich měl sto, může být naprostý břídil. Jde jen o to, zda je partner vůči své partnerce vnímavý. Takže na počtu opravdu nezáleží.
Tahle informace vás donutí tak maximálně žárlit. :D Nic víc. Doporučuji tedy tuhle otázku nepokládat a ani na ni neodpovídat. :)

Navíc se říká, že prý muži reálné číslo násobí dvěma a ženy jej zase naopak dvěma dělí. :D Takže nakonec stejně nevíte, kde je pravda.
A jak jste na tom vy? Jaké otázky a témata vám přijdou nevhodné?
DALŠÍ RADA:
Také není na první schůzce vhodné začít vzpomínat na své bývalé partnery.

RADA NA ZÁVĚR od mých několika kamarádek: Když už skončíte u polibku (muži), pamatujte na to, že méně je někdy více. Nemusíte svou partnerku ihned olízat, oslintat a nebo se jí snažit nacpat jazyk do krku. Líbání je hra! A hlavně je důležité vnímat toho druhého. Ať už během schůzky, při líbání, tak i při sexu. :)  (Rada nad zlato)
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©