středa

Stěhování a NOVÝ POKOJÍČEK

V předešlém spolubydlení došlo k neshodám, které zapříčinily, že jsem se v bytě necítila dobře a při jakékoli příležitosti jsem byla ráda mimo domov. Asi to byl osud, ale po poslední nepříjemné hádce (tedy spíš křiku ze strany spolubydlícího) se mi ozvala má kamarádka, že za týden odjíždí do zahraničí a člověk, který ji měl v pokoji nahradit nabídku náhle odvolal. A tak se mě ptala, zda nevím o někom, kdo by se chtěl na konci měsíce namísto ní nastěhovat do jejího pidi pokoje.


Věděla jsem, že to je příležitost utéct z nepříjemného dusného prostředí, kde jsem měla pomalu strach vycházet z pokoje. Původně jsem měla 25 metrů čtverečných, takže přicházelo velké uskromnění se. Ale za to nadechnutí se a pocit, že mě nechce někdo seřvat pokaždé, když vyjdu z pokoje, to stálo.
Nakonec mi tento pidi pokoj vyhovuje. I když... První noc jsem se tu necítila dobře. Vypadalo to tu šíleně. A tak jsem si to tady hned začala zařizovat dle svých představ. Původně jsem se navíc bála klaustrofobie, ale jelikož jsem taky prcek, cítím se tu skvěle. :)

btw fotka ještě před tím, než jsem vedle křesla naskládala ikea bílé boxy a než se věšák zaplnil od jednoho kraje ke druhému. :D

Pokojíček byl tedy pěkně odporný. Oprýskané zdi, v patře luxfery do koupelny, dvoubarevný nábytek, na zemi nechutné socialistické linoleum. 
A tak jsem nábytek natřela modrou barvou. Zem vyložila huňatým kobercem a látkou. Koupila si látku v ikee, kterou jsem přibyla podél patra, ve které mám postel (matraci). Nad stolem jsem si nakreslila rámečky, do kterých si lepím poznámky. A do příštího měsíce bych si ráda ještě vymalovala celý pokoj na bílo, opět bych si nakreslila rámečky na stůl, ale tentokrát je vybarvila magnetickou barvou.

SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©