středa

Sex jen jednou týdně?


Kamarádky, se kterými probíráme naše vztahy jako Carrie, Miranda, Samantha a Charlotte ze Sex and the City mě neustále ponoukají k tomu, abych se rozepisovala o svých zážitcích ze života i tady na blogu. Nevím, zdali proto, že ode mě slýchávají peprné historky, které podle všeho rozšiřují ve svém okolí nebo mě ponoukají právě proto, že je těch historek tolik, že už je toho na ně moc. Tak či onak, čas od času bych tady ty své zvrhlosti mohla vypsat.

Bude to týden, co jsem si dělala takový nijak zvlášť zajímavý průzkum, jak často potřebují ženy a muži sex. Stále mi vrtalo hlavou, jak je možné, že už mi pár kamarádek přiznalo, že mají s partnerem sex jednou týdně nebo dokonce pouze jednou za deset dní. Napadlo mě, že by to bylo způsobeno tím, že berou antikoncepci, která snižuje libido. Sama jsem po vysazení hormonální antikoncepce měla chuť na sex v jednom kuse. Když tu mě vyvedly z omylu. Přiznaly, že mají partnery, kterým taková prodleva vyhovuje. „Cože?“ S vyvalenýma očima jsem se nestačila divit. Sama jsem nikdy nic takového nezažila. Právě naopak.

Ale zpátky k oné diskuzi.
Ať už odpovídala žena nebo muž, v devadesáti procentech by lidé nejraději provozovali sex denně nebo přímo několikrát denně. Podle reakcí by se tak mohlo zdát, že mám pravděpodobně podivné kamarádky, které mají zvláštní partnery. Avšak nejde o to, zda toužíte po sexu denně, dvakrát denně, jednou za měsíc. Hlavní je, abyste našli partnera, který má stejné potřeby jako vy a se kterým se do ničeho nenutíte. :)
Druhé zjištění z diskuze…  Otázka, Jak často potřebujete sex?, vyvolává v mužích stejné reakce, jako kdybych napsala: „Chci sex. Teď, hned.“ Na onu otázku se mi rázem sesypalo tolik nabídek na noční procházku Prahou, s jednoznačnou záminkou sexu, jako nikdy před tím. :D


 BTW Naposledy jsem se dozvěděla, že působím na druhé tak nevině, jako vážně velmi slušné děvče. :D Tak to vypadá, že opak bude pravdou.
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©