středa

Happy New Year...


Konec roku se nesl v duchu změn... zásadních změn v mém životě. A to jsem si myslela, že během letošního roku už jich bylo tolik, že koncem roku už bych mohla mít klid. A tak ani nebyl čas na blog.
Věnovala jsem se práci, vlastně třem pracím a hledání nové práce. Zamotaly se mi i vztahy, a tak jsem řešila i je... Což už mě velmi unavuje. Od března řeším stále vztahy... Až je to vysilující.
 Čeká mě mimo jiné i stěhování. A tak díky nové práci budu mít šanci konečně si splnit svůj dívčí sen... A to žít sama samotinká bez nerudných spolubydlících. Juchůůůů :).
A poslední poznání měsíce prosince je to, že se mám mít konečně na prvním místě a být o něco větší sobec, než jsem bývala zvyklá. :)
Předsevzetích mám habaděj, takže uvidíme, jak se zadaří. :) Ta loňská mi pár měsíců vydržela, tak snad mi i tahle vydrží déle než jeden den.

Přeji vám všem krásný začátek roku 2015. Ať se vám splní všechny sny, ať jste šťastní a máte dobrý pocit ze sebe a svého života, který žijete. A pokud vám nebude cokoli vyhovovat, můžete to kdykoli změnit :). Svůj osud máte ve vlastních rukou!
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©