čtvrtek

Bez análu ani ránu


Na úvod bych se s vámi chtěla podělit o dvě pro mě zajímavá zjištění.
1. Články o sexu se vám celkově líbí... Což mě těší... Ale... Nejsem v nich tak úplně já. Doteď jsem psala jen a pouze o postojích svých přátel. I přesto má většina pocit, že názor přítele je totožný s tím mým. Divili byste se, ale není :D.

2. Lidem přijde jasné, že když se vypisuji o sexu veřejně na blogu, v reálném životě pro mě bude tohle téma tabu. Blogem si tak určitě něco kompenzuji. Opak je pravdou. Jsem neskutečně upřímná a otevřená, co se jakéhokoli tématu týče. Nemám problém s člověkem rozebrat, co se mi  v sexu líbí nebo nelíbí, trapasy z postele a intimnosti, které si lidé nechávají mnohdy i jen pro sebe samotné.
 Jednoduše jsem taková. Baví mě vše rozebírat. Mám šanci poznávat druhé, jak se v určité situaci zachovají, v čem jsou jiní. 
Nedokážu si představit, že bych si někdy něco nechala pro sebe a všechno se všemi nesdílela :D. Proto mám i blog. Jsem neskutečně upovídaná a otevřená. Co na srdci, to na jazyku. Jednoduše, to jsem já.

Naposledy jsem s přáteli rozebírala anální sex. Opravdu jsem to napsala. Anální sex. Čtete správně. Tohle téma se ve společnosti opravdu neřeší. Je to doslova tabu. Jenže... Jelikož jsem zvědavá, otevřená a co se rozebírání sexu týče v jistých ohledech i přisprostlá a neslušná, nemám sebemenší problém tohle téma rozebírat s kdekým.
Asi vás bude zajímat můj postoj...
Musím se přiznat, že jsem v tomto docela puritán... Taková škoda :D. Asi byste to nečekali. Nenapíšu, že jsem milovnicí této sexuální praktiky. Anální sex jsem nikdy provozovat nechtěla a ani neprovozovala.
 (Pro rýpalky... Teď budu muset zmínit svůj bývalý vztah, abych vám něco o sobě prozradila... a ne, opravdu to není shazování předchozích partnerů :D) Tákže...

V jednom vztahu jsem si zažila opakovaný a ustavičný nátlak. Jakmile mi další partner navrhne tuto sexuální praktiku více nežli jednou, zablokuje mě to. V sexu už se neuvolním. A dotyčnému se odcizím. Jak by řekla kamarádka:"Mám potom strach o svou pr..." :D

Navíc mi to připomene vždy scénu ze Sexu ve městě, kde se pod oknem Samanthy baví tři transvestité prostituti: "Já mu říkám vytáhni to péro z mojí prdele nebo Ti ho poseru." :D Dobrá... Tohle bych nahlas nikdy neřekla, protože jsem slušná, ale když je to napsané... :D Říká se, že papír snese všechno a můj blog jakbysmet... A navíc... ta scéna nemá chybu. Vždy, když si na ni vzpomenu, začnu se zničehonic přitrouble usmívat.

Důvodem rozhovorů na toto téma byla má zvědavost. Chtěla jsem vědět, jak to mají jiné ženy.  Překvapilo mě, kolik z nich nemá s análním sexem sebemenší problém. Provozují ho rády. Pomalu jsem si začala připadat, že jsem snad jediná divná (špatná). 
Zajímavou poznámku měl můj gay kamarád, který poznamenal:"Vždyť ale nemají prostatu." :D
 A další hetero-kamarád:"Já už překonal svou miminkovskou sexualitu a z anální fáze uspokojování libida jsem se posunul už do orální a dokonce genitální :D"
Asi si dokážete představit, jakou jsem měla radost, když jsem zjistila, že existují i muži, kteří nesdílí zálibu většiny.
Zajímalo by mě, zdali se stejně jako já běžně bavíte s přáteli takto otevřeně.

Mimochodem, proč je pro všechny tohle téma takové tabu? A to nejenom ve společnosti. Ale pozoruji to i u svých přátel ve vztazích. Sex sice s partnerem provozují, ale nedokáží o něm poté mluvit. Mají člověka nejblíž jak jen mohou, ale přitom jsou stále uzavření. Komunikace je ve vztazích neskutečně důležitá. Je to škoda, že to některým lidem nedochází.
Ale zpátky k tématu... Tak či onak... Nezapomínejte na lásku. Hlavní je, že se máte rádi a děláte s partnerem to, co je vám oběma příjemné. :) Ale abyste to zjistili, je třeba komunikovat!

BTW... Kamarád gay měl pocit, že v článku chybí láska. :D Tak ji tam má. A je spokojený. :D
SHARE THIS POST

2 komentáře:

  1. No... Kdyz uz mas tak vymluvnej nadpis jeden by cekal, ze o tom aspon budes neco vedet (nebo kdyz se o tom teda tak otevrene bavis s prateli). :-P Dostalo me to, proc ty sama analni sex nepraktikujes. To jsem nepochopila. To. Ti pritel rekl, ze by to rad vyzkousel a ty sis myslela, ze kdyz reknes ne, tak ze ho to prestane vzrusovat? A beres to pak cely jako jeho natlak?? Je mi ho teda lito.. Taky jsem nepochopila, ten nazor, ze holky prece nemaji prostatu, tak proc by se jim to melo libit... Myslim, ze kdyby se jim to nelibilo, nedelalo by jich to tolik.. Co myslis? Pan Gay kamarad ma jak vidim s zenami zkusenosti...

    OdpovědětVymazat
  2. Poslední dobou tento blog nehorázně upadl. Články jednou za měsíc, ne i déle a když už tak jen o prázdných předsevzetích, že se přispívání zlepší. Ani ,,tabu" články nezajistí to, že se budou lidi chodit. Přestávam tento blog sledovat, sorry. Peťuš

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©