čtvrtek

Vánoce bez stromečku a balícího papíru


Vánoce se nezadržitelně blíží. A tak mám tady pro vás malou inspiraci ode mě... Aneb jak být šetrný k prostředí. Nekupujte si živý stromeček, nakreslete si ho. Postačí vám staré prostěradlo, hřebíčky a kladívko. Nakonec můžete na stromeček připevnit světýlka a nebo ozdobičky. A namísto utrácení za balící papír použijte ten novinový. Je to skvělý způsob recyklace. Ušetříte nejen pár korun, ale také lesy. :)


A pokud ještě přemýšlíte na poslední chvíli nad originálními dárky, doporučuji vytvořit si domácí pastu, která během pár týdnů vybělí i značně zažloutlé zuby nebo si vytvořte balzám na vousy pro přítele nebo pro tatínka. A nebo si vyrobte obojí. Je to hračka. Návody objevíte tady. :)


Pokud se každý jmenuje jinak, můžete na balící papír napsat počáteční písmenko, které působí úhledně. A pokud máte rodinu, kde máte Markétu, Marii a Míru, můžete si vytvořit originální kartičky beze jmen... Sestře jsem vložila do ruky cigaretu (hodně dlouho vypráví o tom, jak přestane kouřit a stále kouří jako fabrika), maminku jsem postavila k motorce a jejího přítele k rádoby zbrani :D. Myslím, že mě bude rodinka za tyhle karikatury milovat :D. 
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©