středa

Sny se plní. Stačí jen věřit


Jsem šťastná. Ne každý den celý den. Ale jsem. Po dlouhé době můžu bez váhání říct, že žiju život, co mě těší... že dělám práci, která mě naplňuje a dává mi smysl... A pro mě to nejdůležitější... Mám kolem sebe úžasné lidi, kterých si moc vážím.

Dlouho mi trvalo, než jsem si uvědomila, jak je jednoduché opustit lidi, kteří mi ubírají energii a radost. Najednou jsem zjistila, že to jde tak lehce. A přitom mi to kdysi dělalo takový problém. Bála jsem se, že druhému ublížím a že bych tu pro druhé měla být, ať se děje co se děje. Trvalo mi, než jsem si uvědomila, že nemá smysl zachraňovat druhého, že si musí pomoci sám. Po pozorování svých životních chyb a pádů mi to před nějakou dobou konečně došlo. 

Je to zvláštní pocit, když zjistíte, že změnit přístup, není vůbec tak těžké, jak jste si na začátku mysleli. Nakonec dojdete k tomu, že se změnou a zásadním životním rozhodnutím, jste o nic nepřišli.  O nic, co by vám scházelo. Naopak jste toho díky změně mnoho získali.

Poslední měsíce jsem opravdu šťastná. Mám kolem sebe láskyplné lidi a práci, o které jsem snila už před rokem. Procházela jsem loni na jaře kolem redakce a říkala si:„Jednou bych tady chtěla pracovat. Líbilo by se mi být toho součástí." Až minulý týden jsem si vzpomněla na ten okamžik. Uvědomila jsem si, že se mi postupně plní moje sny.

SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©