sobota

Život single

Jak žiju? Chodím na miliony akcí, poznávám řadu lidí... nebo spíš bych mohla říct, že si s nimi jen prohodím pár zdvořilostních vět. Z akcí zase odejdu a zase se chystám na další, kde s nadšením fotím a pozoruji lidi, protože mě to neskutečně baví. (Stále si opakuji, že mám práci snů.)

Občas je škoda, že nejsem úplně neviditelná. Pozorování gest a mimiky druhých by rázem bylo autentičtější. Ale pokud už si vyberu rušnější akci, ani o to nepřijdu. Možná kdybych si pořídila brýle, ty dioptrické... nemusela bych si stěžovat na to, že jsem viditelná, protože se musím postavit na dohlednou vzdálenost, abych rozeznala grimasy tváře :D.

Stále si říkám, jak má single život výhodu. Vždy při rozchodu cítím takový ten úlevný pocit. Jako když vám někdo sundá okovy z nohou. Ten úžasný pocit, kdy se můžete rozlétnout. Můžete konečně dýchat. Ne, že bych si myslela, že je se člověk dusí v každém vztahu. :) No a tak si chodím kdy chci a kam chci a hlavně s kým chci :). Je to senzační pocit, který občas střídají splíny z toho, že mi chybí objetí. :D Ale to se poddá :). Přinejhorším se vydám do ulic s cedulí Free Hug... Věřím ale, že změny nálad budou ovlivněny jen menstruačním cyklem. :D


Poslední dobou tak přemítám, co všechno chci v životě změnit. Podařilo se mi najít si práci snů, najít si domov... pokreslit si ruku... No a právě... Říkám si, že to chce větší odhodlání. Po ruce si maluji bezmála dva roky. Je na čase konečně se odhodlat k nějakému činu a pořídit si tetování :). Stejně tak s dalšími věcmi, které mi leží na srdci a které musím překonat, abych si byla sebou ještě jistější. A právě k tomu je být single supr. Je to doba, kdy se můžu soustředit na rozvoj sebe sama.


(fotky jsou z akce Fashion Dealã, největší tatérské akce v Česku Tattoo convention a kočička je ze Studio Alta)
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©