pondělí

20 minut HIV pozitivní aneb jak jsem si užila erotický veletrh

Bude to týden zpátky, kdy jsem vám vypsala v bodech své pocity z Designbloku… A tak jsem si říkala, že vám ve stejném vzoru shrnu své dojmy z erotického veletrhu (kde jsem byla pracovně), protože by to na ucelené povídání jednoduše nestačilo… Vlastně to nestojí ani za řeč :D.


 1 Jééé, testování na aids. Jdeme na to,“ vyzvala jsem kamaráda hned po příchodu do haly, když jsem uviděla sanitku… Za 20 minut jsme měli jasno a mohli se usmívat od ucha k uchu, že se můžeme těšit z negativních výsledků.

2 Těšila jsem se na pořádnou výstavku vibrátorů, které bych si na místě pustila… Ovšem k mému zklamání byly většinou ve vitríně za sklem. „No co už… Když už nic, aspoň jsem se otestovala na aids,“ říkala jsem si celou dobu s nadšením.

3Ne že bych byla čumil… Ale… Malí lidé mají smůlu. A tak živé erotické vystoupení stejně vidíte jen skrz obrazovku. „To už jsem si doma mohla pustit porno a užila bych si to víc,“ neodpustila jsem si trapné poznámky, když jsem s nepochopením pozorovala lidi sledující s nadšením obrazovku.

4 I na Cannafestu bylo o víkendu více rajcovních holek… Nevím, čím to… Uznal to i kamarád… Ale asi to je jen čirá závist... 


5 Dostání se k dalšímu stánku chtělo buďto um levitace a nebo mít u sebe trávu z Cannafestu, která by člověka dostala do pohody :D... Nemám totiž ráda davy lidí… a těm se jednoduše na takové akci nevyhnete... Vráží do vás zleva a zprava... a taky zepředu a zezadu :D... a to i bez úmyslu nějakého bližšího styku :D...

6 Konečně si můžu oddechnout... Natuty už vím, že nejsem transexuál... :D Po nasazení brýlí s virtuální realitou se ze mě stal rázem muž... Na mém penisu se tak najednou proháněla nějaká kočka… Dost divný pocit :D... Ovšem musím uznat, že by to byl originální dárek pro celou rodinu pod stromeček :D.

7 Vypadá to, že mě akce natolik neoslovila, že nedám dohromady ani deset bodů. No hlavně, že nemám aids, to překonalo celý veletrh :D. Jupíííí

8 Pokud máte chuť zažít nějakou erotiku, osahat si umělá prsa naživo, vyzkoušet si nějaký ten vibrátor nebo bdsm hrátky, erotické veletrhy oželte a vydejte se buďto na swingers a nebo do bdsm klubu...
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©