úterý

Někdy se vyplatí investovat


Chtěla bych se s Vámi podělit o své zkušenosti s těmato dvěma krémy.
Jednoho rána jsem se probudila s vráskami kolem očí. :D Většinou si toho ani nevšimnu, ale to ráno jsem byla vyděšená a říkala jsem si "Bože proč já? Proč jiné ženy mají v třiceti pěti minimum vrásek a já mám díky své mimice na pleti vrásky jako čtyřicítka." :D Trochu přeháním. Já vím, já vím. Jen jsem se po tom špatném ránu rozhodla, že jako prevenci proti horšímu vzezření budu muset nebo spíš, že bych mohla začít používat kvalitní krém kolem očí. Jednou jsem měla vážně moc dobrý od Clinique, tak jsem si řekla, že bych se k němu mohla vrátit. Paní konzultantka mi v kamenné prodejně nakonec doporučila jiný, než se kterým jsem měla před třemi lety zkušenosti, ale říkala jsem si, že tomu rozumí více nežli já. A doufala jsem, že mi poradila dobře.

Zbytečně to okecávám, viďte. Jak jsem tedy byla spokojená? Krém je opravdu hutný a kolem očí ho cítím snad polovinu dne. Není to jen pocit, ale když se jej třeba po třech hodinách dotknu, tak jej na pokožce stále cítím.
Tento krém nemá sloužit k redukci hlubokých vrásek. Je to pomocník proti kruhům pod očima (které mě vždy trápily a trápit budou) a má zároveň postupně redukovat jemné linky.
Doposud jsem vyzkoušela pět očních krémů, takže k velkému srovnání tady nedojde. Ale mohu říct, že tento mi je z nich nejpříjemnější a mám pocit, že zvláště s kruhy pod očima si dokáže poradit. Takže jsem opravdu nadšená. A ještě aby nefungoval, za ty peníze.
Místo kolem očí nevysychá. Temné kruhy pod očima byly den ode dne lepší. Dokonce mě na to upozornila kamarádka, která se mě ptala, jak to dělám že z unaveného pohledu vypadám tak svěže bez váčků a kruhů. Tak jsem jí doporučila tento produkt. Zatím si došla do Clinique prodejny jen pro vzorek, ale už po týdnu mazání mi děkovala, že si jej bude přát pod stromeček. Netuším jestli jí ho Ježíšek pod stromeček nadělil. Tak snad ano.
Cena totiž není zrovna líbivá. Ale to mohu napsat snad u všech produktů od Clinique. Kdyby si ho šla kamarádka koupit, utratila by za něj 1170 korun.


Jsem s krémem tak spokojená, že mu musím dát plný počet bodů


Přítel se mi vždy směje, že mám ruce jako důchodce. Zvláště v zimě. :D

Druhý krém, který jsem měla možnost vyzkoušet jako novinku u nás v Česku, je inovovaný Superdefense. 
Jedná se o hydratační krém, který si klade za cíl předcházet prvním známkám stárnutí a zároveň si klade za cíl předcházet poškození pleti.  Je k dostání ve dvou verzích, podle toho jaký typ pleti máte.
Teď k mým pocitům. Hutnost krému mi vyhovovala, byl na kůži lehounký a do pleti se ihned vsákl. Žádný pocit ulepenosti nebo mastnoty se nekonal. Byla jsem s ním opravdu spokojená.
Navíc má "bohovskou" vůni, jak říká moje maminka. Miluji vůně krémů od Clinique. Někomu přijdou odporně chemické, ale já bych mohla jejich krémy očichávat, jako nějaký feťák, donekonečna. :D
Ale neodpustím si výhrady.
Teď k tomu, co mi vadilo u této novinky. K vyzkoušení starého Superdefense mě lákal vyšší ochranný faktor, které jiné krémy nemají. Myslím, že to bylo také hlavní lákadlo. Jsem světlý typ, a tak není divu, že mám obavy, abych jednoho dne neměla rakovinu kůže. A tak mě zklamalo snížení faktoru. Původní Superdefense měl ochranný faktor 25, zatímco tento má pouhou dvacítku. Říkala jsem si, proč se tedy inovuje, když ochrana před sluníčkem se snížila? Nerozuměla jsem tomu.
Až poté jsem si přečetla informace od Clinique, které snížení faktoru okomentoval tak, že by ochranný faktor nad dvacet snížil kvalitu textury krému a že spf20 je nejvyšší možná míra ochrany pro denní krém.
Vím, že si někdo řekne, že pět čísel dolů není tolik. Ale očekávala bych, že inovovaný krém bude mít z dvaceti pěti rázem třicet spf.


Protože si myslím, že právě ochrana před sluníčkem je tím hlavním lákadlem tohoto krému, nemám chuť mu dát tolik bodů, i když jsem s ním spokojená. Proto dávám krému šest bodů z deseti možných.
K dostání by měla být za 1490 korun.
Pro zákaznice v Clinique probíhá akce, kdy si tento krém můžete koupit buď v 15ml verzi za 190 korun a nebo v 30ml za 350 korun.

Pokud byste měly zájem, mohla bych uspořádat soutěž o krém Superdefense . Určitě by mě zajímal i Váš názor, jak jste byly s tímto produktem spokojené.

SHARE THIS POST

16 komentářů:

 1. Zaujal mě oční krém...fakt tak zabírá na kruhy pod očima?

  OdpovědětVymazat
 2. úžasná recenzia :)

  http://love-me-cause-im-famous.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. Mně ano. A jsem za to nesmírně ráda. Pokud Ti nestačí jedna recenze a chceš mít jistotu, podívej se na oficiální stránky Clinique, kde najdeš u každého produktu spoustu recenzí. Recenze na oční krém najdeš tady: http://www.clinique.com/product/1683/15601/Skincare/Eye_Lips/All-About-Eyes-Rich/index.tmpl.
  Jinak není nic jednoduššího, než si vyžádat v Clinique vzorek. Dají ti množství, které ti vystačí na týden, takže si budeš moct vyzkoušet, jak Ti sedí. :-)

  OdpovědětVymazat
 4. ten krém na oči milujem, mala som ho v taštičke v rámci nejakej akcie vo Fann-ke iba pár ml ale stále je ho tam dosť. Je to úplný zázrak, ráno sa zobudím bez kruhov pod očami aj po 4 hodinách spánku. Keby som mala na niečo ukázať, že toto fakt zaručene funguje, tak určite All about eyes. Nesklamali ani iné produkty od Clinique aj keď tonikum z 3 krokov je na mňa príliš alkoholové, určite plánujem vyskúšať napr. Youth Surge hneď ako dorazím DDMG:)

  OdpovědětVymazat
 5. Jeee já bych ho moc ráda vyzkoušela...:(

  OdpovědětVymazat
 6. Clinique mě v poslední době láká čím dál víc a už teď je mi jasné, že neodolám, takže pak musím projít celou jejich nabídku a vybrat si to nejvhodnější, zatím jsem měla jen pár vzorků a spokojenost :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/01/sera-na-roztrepene-konecky-garnier-vs.html

  OdpovědětVymazat
 7. Natálka - Little Gem blog8/1/14 00:33

  já jsem měla ten oční krém, ale ne v rich verzi a na kruhy mi bohužel vůbec nezabral :( ale je fakt, že je mám fakt velké, když vidím některé blogerky nenalíčené a k tomu píšou, jak mají příšerné kruhy, tak mě chytá hysterický smích, co bych za takové dala :( zatím jsem fakt ještě nenašla nic, co by jakkoliv fungovalo, netuším, čím to je, spím, piju, nekouřím, žiju relativně zdravě... tak si možná zajdu pro tenhle ve vzorečku a vyzkouším!
  jinak o soutěž bych zájem měla, krém bych dala mamce, ten původní má ráda, tak by zkusila i tenhle třeba :)

  OdpovědětVymazat
 8. Třeba bude tento účinnější. Doufám v to. Jsem s ním opravdu moc spokojená.
  To jsem rád, že má o soutěž někdo zájem. :-) Příští týden ji tedy uveřejním.

  OdpovědětVymazat
 9. Někdy jsem příliš kritická, co? Zkusím na tom zapracovat.

  OdpovědětVymazat
 10. Aspoň si zajdi pro vzoreček, nějakou chvíli Ti vydrží a aspoň vyzkoušíš, zdali za tu šílenou cenu stojí.

  OdpovědětVymazat
 11. Já jsem u tří kroků musela měnit exfoliační vodu za bezalkoholovou a poté jsem byla moc spokojená. Ale s tou alkoholovou se mi začal loupat nos. :D Takže jsem v první moment šílela.

  OdpovědětVymazat
 12. Úplně se vidím v Clinique poprvé, když jsem si žádala o vzorečky jak šílená, abych všechno vyzkoušela. :D

  OdpovědětVymazat
 13. Máš pravdu. Ale přece jen kdyby to obhájili jako Ty, hned bych měla lepší pocit, než napsat, že je to kvůli struktuře krému.

  OdpovědětVymazat
 14. Týjo, teď ten krém na oči nutně potřebuju! :D

  OdpovědětVymazat
 15. Kristýna8/1/14 13:10

  Hrozně mě láká ten oční krém, hned si zajdu pro vzoreček :) Šškoda, že už je po vánocích, přála bych si ho jinak pod stroměček, takhle budu muset šetřit :D Giveaway bych se určitě zúčastnila!

  http://worldneedsblondes.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©