pátek

OOTD: Dávám přednost pohodlí


Tak to vypadá, že už Vás budu stále a jen pobuřovat. Když už ne creeperskami, tak světle černými silonkami. A když ani jedním, tak přijdu s teniskami k sukni a nevezmu si podprsenku. Jsem nepoučitelná. 
Za poslední rok jsem si odvykla nosit kosticové a když už nenosím ty sportovní, tak chodím naostro. 
Před rokem jsem četla článek, kde se psalo o jedné americké studii, ve které doporučovali odborníci ženám, aby nenosily podprsenky, protože tak budou mít déle pevné poprsí. A tak jsem se toho chytla. Myslela jsem si, že mě doma označí za poběhlici a kdovíco ještě. Ale namísto toho mi maminka začala vyprávět, že do 25 let také podprsenky nenosila a přítelova maminka dokonce do 35. A moje babička ta nosila celý život podprsenku jen výjimečně a stále si pochvaluje, jak ji kamarádky důchodkyně chválí na masážích, že nemá prsa až na zemi.
Tak uvidíme, jak ta zemská přitažlivost zafunguje u mě. :D

P.S.: Tak už to vypadá, že jsem zase zdravá. :-) Aby taky ne, když si takhle lítám venku.
P.S.2: Tyhle tenisky z Urbanluxu naprosto miluji. Nevymluvíte mi je, i kdybyste se snažili sebevíc. :)


Na sobě mám ty nejphodolnější tenisky na světě značky Crocs, tričko a kabelku z HMka, sukni ze sekáče, náhrdelník z Lindex, na rtech Chubby Stick po čtyřech hodinách
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©