neděle

INSTAntní týden


I když nejsem teď nebyla aktivní tady na blogu, na instagramu řádím neustále jako utržená ze řetězu a odhaluji i to, co nechci. :D
Vlevo nahoře je fotka toho, jak jsem si vybírala odstíny, celkem nových, rtěnek od Dermacolu. Moc Vám holky děkuji za rady. Nakonec jsem si domů odnesla čtyři odstíny. Takže si dokážete představit, jak jsem byla nerozhodná. Brzy Vám ukážu které. Samozřejmě v rámci recenze. :) (Ať žije má obsese... Rtěnek mám stále málo, co?)

V levém rohu mám mého tragéda - Terezku. Zatímco si čtu příběhy pejsků z útulku, kteří jsou páníčkům vděční za nový domov, s Terezkou si procházíme naprostým opakem peklem. Neustále utíká a když jak blbeček neskáče pod auta a autobusy, tak se ubytovává u lidí z vesnice, kteří ji koupou a krmí všemi možnými laskominami. Za chvilku budeme platit pokuty. Stížností už máme na úřadě habaděj. Je to nevděčný tvor. A tohle je její jediný výraz - tragéd. Žádná radost, nadšení, láska. Nic z toho neprojevuje. Mrzelo mě to. Jak říká mamča: " Jen tupě zírá." O to více vzpomínám na Barušku, která byla naprosté zlatíčko. Milovala nás nadevšecko a my ji. Doufám, že se má teď báječně.
Edit: Terezka od nás zase utekla, už to ani nepočítáme, kolikrát se ubytovala u hodných lidí z okolí. Volali nám noví páníčci, u kterých se ubytovala, zda by si ji nemohli nechat. Asi to tak mělo být.
Vážně mě mrzí, že jsem to nezvládla. Cítím se jako kdybych odložila adoptované dítě.
Jednou si pořídím dalšího nejbáječnějšího psa na světě jako byla Baruška. A už nikdy nebudu přemýšlet nad tím, že bych si pořídila dospělého bígla, protože je to na mě příliš nezvladatelné plemeno.

V pravém dolním rohu si můžete prohlédnout mé afro, alias květák. Tak jsem vypadala ve školce. Asi Vás to hrozně překvapí, ale mezi dětmi jsem s takovýmto hárem nezabodovala a nepatřila jsem zrovna k těm oblíbeným dětem. :D
A abyste nezapomněli, jak vypadám dnes, fotím selfie fotky, jako nějaký narcis. Ale věřte nebo ne, fotky velmi klamou a dobře vím, jaká je realita. Zrcadlu se totiž po zbytek dne raději vyhýbám. :D haha.

@thelifeofceady
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©