pátek

NOVINKY: Jak se zbavit špatné nálady


  Předevčírem večer mě přepadl splín. A tak jsem hned druhý den ráno přemýšlela, jak se ho zbavit. Kdysi jsem četla, že za úzkost a depresivní stavy může nedostatek vitamínu B6. V hlavě jsem měla spoustu myšlenek a ne a ne je zastavit. Nemohla jsem se věnovat škole, ani blogu. Někdo by to vyřešil marihuanou. Ale já jako spořádané děvče zvolila mírnější variantu. Pro zlepšení nálady jsem si v supermarketu koupila trs banánů a pro zastavení myšlenek jsem zvolila nakupování oblečení. 

 V kabince mi došlo, že už jsem  nedomyslela, že když mám špatnou náladu, tak se na sebe nemůžu ani podívat do zrcadla (:D Ano, jsem blázen.), ale i tak můžu říct, že mi to nakonec zlepšilo náladu. A to jen díky tomu, že jsem objevila tyhle úžasné botičky.
 Večer jsem si šla ještě zaběhat. Povím Vám, že mi bylo hned líp.  Takže na depku doporučuji banány, nákupy a sport. :) Není lepší kombinace.


Zajímalo by mě, jak řešíte splín Vy? :)
Ráda si nechám poradit.

Ještě k těm depresím. Vitamín B6 objevíte v banánech, kvasnicích, zelí, špenátu, kapustě, avokádu nebo také v ořeších. Takže jakmile budete mít pocit, že nejste dostatečně veselí, dopřejte si jednu z těchto potravin. Uvidíte, že budete zase brzy jako sluníčko. :)
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©