čtvrtek

Co o mně možná ještě nevíte...


1. Jsem bordelář. Během pár minut dokážu udělat neskutečný nepořádek. Třeba jako dnes ráno, kdy jsem si vyzkoušela čtyři variace oblečení a skončila jsem samozřejmě u té první. A výsledek můžete vidět za mnou na fotce.
2. Dokážu si namalovat obličej i za tři minuty - linky, řasenka a makeup. Přidám si jako superman  super žena.
3. Nesnesu, že můj partner neocení, že si kvůli němu vyžehlím vlasy a že ani nepozná rozdíl mezi tím, zda jsem nebo nejsem nalíčená. Copak jsem tak náročná, když mě trápí, že mi přítel, během těch dvou dnů v týdnu, které se vidíme, ani jednou neřekne, že mi to sluší?
 4. Ráda se procházím městem po setmění. Cítím se svobodně. 
5. Od dětství mě maminka namísto chválení před lidmi stále shazovala. Možná proto mám stále pocit, že cokoli, co mám v plánu udělat, nedopadne dobře a že jsem neschopná.

6. Nevěřím si. Ráda bych s tím něco udělala, ale nevím, kde a jak začít.
7. Potřebuji chválit a ujišťovat. Jen mi to nikdo z nejbližších nedopřeje. 
8. Někdy mám pocit, že jsem příliš hloupá a mám tendenci si za to v duchu nadávat.
9. Ráda dělám radost druhým a ráda jim pomáhám. Těší mě, když vykouzlím druhým úsměv na tváři. Mám poté pocit, že můj život dává smysl. 
10. Chtěla bych být něčím výjimečná, v něčem vynikat. Přitom mám pocit, že jsem podprůměr
11. Jsem příliš citlivá, i když se to nemusí druhým zdát. Zároveň se sama nad sebou podivuji, proč si v blízkosti držím lidi, kteří mi záměrně neustále ubližují. A já jim neustále odpouštím to, jak se ke mně chovají. Zasloužím si být přece šťastná.
12. V cizím prostředí se cítím stísněně a mám chuť utéct.
13. Nechodím na party mezi davy lidí. Připadám si na takových akcích neviditelná. Tak ráda bych šla na nějakou školní party, ale myslím si, že bych svou přítomností zábavu jen pokazila.
14. Nepiju alkohol. Vadí mi kouření cigaret.
15. Někdy mám chuť změnit celý svůj život. Jen se bojím, že kdybych se odhodlala, mohlo by se jednat o jednu z největších chyb v mém životě, která by se nedala vrátit. Škoda, že nemohu cestovat v čase.

16. Jako malá jsem chodila několikrát týdně do domova důchodců navštěvovat babičku mé kamarádky, která se mi zdála příliš opuštěná. Kamarádka mi ji jednou představila a od té doby jsem tam chodila sama zlepšovat ji náladu a povídat si s dalšími důchodci.
17. Jsem samotář. Už ve školce mě na pískovišti museli seznamovat s dětmi.
18. Jako malá holčička jsem neměla kamarádky. Ale měla jsem aspoň jednoho kamaráda, který byl o rok starší než já. Byl to neskutečný showman a měl hnědé vlasy. Chybí mi.
19. Celý svůj život se něčeho bojím. 
20. Mám dny, kdy se cítím nejlépe sama doma. Nebo bych spíš měla napsat, že mám i dny, kdy vycházím z domu mezi lidi.
21. Dokázala bych žít na pustém ostrově se sexuálním maniakem, který by mi dával od rána do večera najevo svou lásku. 
22. Nevěřím v nebe. Ale věřím v reinkarnaci.

23. Ráda bych jednou pracovala s lidmi, kteří si zaslouží pomoct.
Mým snem je pomáhat druhým a dělat druhé šťastné.  Už od dětství jsem se chtěla stát zdravotní sestřičkou. Bohužel jsem se minula oboru.
24. Jezdím ráda sama autem. Ne proto, že by mě bavilo řízení a adrenalin z vysoké rychlosti. Jen mám ráda, když si za jízdy pustím hudbu velmi nahlas a vím, že tím nikoho neobtěžuji a mám tak chvíli jen pro sebe. 
25. V osmnácti jsem bourala na motorce na dálnici. Maminka jela v autě přede mnou. Jela neskutečnou rychlostí a díky ABS, za kolonou aut, na místě zabrzdila. Ovšem na motorce i s dostatečným odstupem nemáte šanci. 

26. Miluji pocit, který mám večer po náročném dni. Ten příjemný pocit, že jsem něco dokázala.
27. Moc ráda vařím a peču pro druhé. Během jednoho víkendového dne připravím i pět chodů. Dělá mi radost, když se druzí olizují až za ušima.
28. Ráda rozmazluji druhé. Jen ve skrytu duše doufám, že mi to Ti druzí oplatí... Ale marně.
29. Jsem příliš kritická - k sobě, ale i k druhým.
30. Věřím, že každý člověk je hodný. Zlí lidé si jen něco špatného prožili a jsou útoční jen proto, že je něco trápí. Proto se na ně za to nezlobím. 
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©