pondělí

S tabletem v posteli i na cestách


Ani netušíte, jak jsem byla ráda, že už mohu jít domů z nemocnice. Sice jsem napsala, že se tam o mě moc hezky starali, ale za tu dobu, kterou jsem tam strávila jsem se absolutně nevyspala. A tak hned první noc doma jsem prospala dvanáct hodin. :D
Víkend jsem nakonec strávila v posteli s tabletem. Stále jsem se ještě necítila tak fit, jak bych si přála, a tak jsem zvládla zhlédnout téměř všechny série Sexu ve městě. A abych nezapomněla... na uvítanou jsem dostala růže. Udělaly mi neskutečnou radost. :) Už aby bylo léto. Těším se na to až bude rozkvetlá celá zahrada. Zvláště se těším na tulipány. Jsou to mé nejoblíbenější květiny. :)


Po Vánocích jsem Vám slíbila, že Vám něco napíšu o tabletu, až se s ním sžiji. Uplynulo čtvrt roku. Což znamená, že už bych mohla vědět, jak mi vyhovuje.
Před rokem jsem byla k tabletům skeptická. Říkala jsem si, že ve škole si vystačím s netbookem, protože do tabletu toho moc nezapíšete a pokud ano, tak o dost obtížněji než s klasickou klávesnicí. Ne, že by se tedy nedala k tabletu nějaká dokoupit. Ale jsou to zase peníze navíc. 
Když jsem minulý rok pozorovala spolužáky, většina tablet používala ke krácení dlouhé chvíle tím, že hráli hry. Výjimečně tablet použili na hodinách jazyka ke čtení učebnic. A právě to mě přivedlo na myšlenku pořídit si tablet. 
Jedna kniha v kabelce člověku ještě nevadí. Ale když si chcete s sebou vzít rozečtený román, dvě učebnice angličtiny, diář a noviny, kabelka je rázem plná k prasknutí a pravé rameno rázem trpí pod tíhou všech těch potřebných věcí. Tabletem jsem ušetřila v kabelce spoustu místa a to si s sebou nosím uvnitř knihy, časopisy, diář, učebnice, slovník a řadu volnočasových aplikací, kterými si stejně tak jako mí spolužáci krátím dlouhé chvíle při nudných přednáškách. Navíc je tablet skvělý právě na cestování, daleko lepší než netbook.

Dlouho jsem vybírala, až jsem nakonec zvolila Prestigio MultiPad 4, který má 9.7 palce. Váhala jsem nad tím, zda zvolit menší tablet, který by byl o poznání i lehčí. Ale nakonec jsem vybrala tento větší právě kvůli filmům. Rozlišení obrazu bylo také perfektní. Jednoduše nabízel za slušnou cenu hodně muziky. Po těch třech měsících se musím přiznat, že už taky patřím k lidem, kteří propadli mánii tabletů. Už bych se bez něj neobešla. 

Také jste propadli mánii tabletů nebo Vás nechávají chladnými?
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©