neděle

OUTFIT: Lvov


Ač na řadu z Vás předchozí článek působil příliš smutně, v depresích se neutápím. Také jsem nechtěla, abyste mě litovali. Nebyl to můj záměr. Jen jsem se zamyslela nad posledními pěti lety, co jsem si prožila, co jsem v hlavě řešila a často řeším... A tak nějak ze všeho na mě padl splín a vzniklo z toho tak trochu smutnější přiznání.
Přesto bych Vám všem, které jste mi napsaly, chtěla moc poděkovat za oporu a za rady. V pondělí se chystám do knihovny vypůjčit si Vámi doporučenou literaturu. Také jsem si vystavila plán, jak být ještě šťastnější. Ale o tom zase někdy jindy. Už tak jsem toho na sebe prozradila příliš mnoho.

Dnes mám tady pro Vás fotky z tohoto týdne, kdy bylo ještě moc hezké počasí. Poslední slunečný den, a tak jsme vyrazili na procházku do parku. Dnes mě můžete vidět snad poprvé s culíkem. Už od puberty jsem nosila vlasy zčesané do tváře, aby mě nebylo vidět. Dokonce ještě před rokem bych se bála jít na ulici s vyčesanými vlasy, protože bych ukázala svou tvář. V posledních měsících jsem se dost změnila v pohledu na svět kolem sebe i na sebe samotnou. Culík teď nosím i několikrát týdně a za svůj obličej už se nestydím.
P.S.: Asi budu jediná, ale jsem ráda, že je dnes pošmourno. Ochlazení přišlo v pravý moment, jinak bych se stále procházela venku namísto toho, abych se věnovala školním restům.
Přeji Vám hezký zbytek víkendu. 


Co mám na sobě? 
Sukně z Choies, křivák z Sheinside, silonky z F&F, brýle z H&M, boty Ana Lublin
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©