pondělí

Moje nejoblíbenější řasenky


Stále se mě ptáte, která řasenka je má nejoblíbenější, kterou bych doporučila. Ujistila jsem se v tom, že s řasenkami to není tak snadné jako když kamarádce doporučím krém, micelární vodu nebo rtěnku. Pro příklad... Kamarádka mi pochválí řasy, že je mám velmi povedené a ptá se mě, jakou řasenku používám. Já začnu básnit o své aktuální oblíbenkyni a rázem vidím zděšený výraz s pusou dokořán. Kamarádka nedokáže pochopit, jak je možné, že řasenka, kterou ona proklela, dokáže vyčarovat na mých očích tak dokonalý pohled. 
Poté mám opačnou zkušenost, kdy mi kamarádka doporučila tu svou oblíbenou, která mi nakonec absolutně nesedla.


Jednoduše s řasenkami to není vůbec lehké. A tak je tady velká pravděpodobnost, že se budeme s názory na řasenky rozcházet a mé dobré zkušenosti s tou či onou budou vyvolávat u vás děsivé vzpomínky na řasenku, kterou už byste si víckrát nekoupily.
Obecně ale můžu napsat, že mám nejraději řasenky, které mají kartáček s krátkými štětinkami. Řasenky, které řasy prodlouží a zahustí. Volím takové kartáčky, se kterými se hravě dostanu až ke kořínkům. Příroda mi nadělila bílé řasy, takže musím být při malování pečlivější, aby mi řasy nelevitovaly před očima. :D 


Mezi své nejoblíbenější jsem vybrala řasenky, které jsem v uplynulém roce používala nejvíce. :) Ke všem pěti bych se opětovně vrátila. Všech pět řasenek, které tu mám, jsem si pořídila minimálně dvakrát. Což dokazuje to, že jsem s nimi byla opravdu spokojená.

TIP: Mám tady ještě jeden tip na závěr. V kamenných prodejnách Clinique právě nyní probíhá akce Krásné řasy s Clinique. Jakákoli řasenka, která běžně stojí 640 korun Vás až do 31. března vyjde na 390 korun.

Prozradíte mi tu svou nejoblíbenější řasenku?
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©