čtvrtek

RECENZE: Oči jako panenka


Dnes Vám tady zrecenzuji dva produkty od Dermacolu. Tím prvním je novinka, kterou jsem dostala – bílá řasenka. Nemějte obavy, že by se jednalo o nový hit - nošení bílých řas ve stylu zimní královny. Tato řasenka je pouhou bázi, která slouží ke zvětšení objemu, zhuštění a prodloužení řas. Na bázi poté aplikujete svou oblíbenou řasenku. 

Oceňuji plastový kartáček s krátkými štětinkami. Jak jste si mohly všimnout v pondělním článku, tento typ kartáčků je přesně podle mého gusta. Dostanete se s ním hravě od kořínků až po konečky a řasy hezky pročeše. 
Báze neobsahuje parabeny a je neparfemovaná. Zato mezi obsaženými složkami objevíte vosky, polymery, glycerin a arabskou gumu.
 Teď ale k tomu hlavnímu. Splňuje to, co slibuje? 
 Bývám k bázím přece jen skeptická. Měla jsem v životě jednu oboustrannou řasenku. Myslím, že byla od Avonu. A žádná sláva to nebyla. Naopak. Po pár použitích jsem onu bázi přestala používat, protože jsem docílila jen slepení. V tomto případě ke slepení nedošlo. Je to taková vychytávka pro ty z Vás, které máte doma řasenku, se kterou nedocílíte žádného objemu. Takže buď si pořiďte nic moc řasenku a k tomu tuhle bázi a nebo... si pořiďte kvalitní řasenku, se kterou hravě docílíte objemu a prodloužení. :)
V zásadě si myslím, že báze pod řasenky opravdu nepatří mezi must have produkty a tahle novinka mě o opaku nepřesvědčila. :)


Když už jsme u těch dokonalých očí ve stylu mrkací panenky, řekla jsem si, že bych Vám chtěla ukázat mé aktuálně nejoblíbenější oční linky. Nosím zásadně voděodolné právě proto, že se mi ty obyčejné obtiskují. Mám víčka, která mi přepadávají. Proto jsem velmi náročná při výběru očních linek. Musím se přiznat, že jsem ráda, když jedny z pěti očních linek drží na svém místě a nerozmažou se. Právě tyto linky jsou těmi jedněmi z pěti. Jsou to ty nejlepší linky, které jsem vyzkoušela. A že už jsem jich měla habaděj. Opravdu drží na svém místě, vydrží i hodiny pláče i horkou koupel, zatímco voděodolná řasenka už je dávno rozmazaná po celé tváři. :D 
 Odlíčím je jedině odličovačem s olejovým základem. V tomto případě doporučuji další novinku od Dermacolu a to dvoufázový odličovač, kterým snadno a rychle odlíčím i neodlučitelné.  Micelární vodou si budete víčko drhnout a stále budou zůstávat na svém místě. Takže pokud už si půjdete pro tyto linky, doporučuji Vám i kvalitní mastný odličovací přípravek.
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©