čtvrtek

RECENZE: Sébium maska od Biodermy


Na tuhle novinku od Biodermy jsem se opravdu moc těšila. Stále zkouším nové a nové pleťové masky. Mou nejoblíbenější je od Clinique jílová maska, která je stejně tak jako tato určena pro mastnou pleť. Asi si teď říkáte, proč mám tendenci hledat něco nového, když už jsem to "nejlepší" našla? Je to proto, že Clinique není nejlevnější značka. A tak stále doufám, že objevím něco srovnatelné za příznivější cenu. Ale kde nic, tu nic. 
Proto jsem doufala, že by právě tato maska od Biodermy mohla být tou, která by se jí alespoň přiblížila. 


A jak tuto masku hodnotím?
1. Čtyřicet mililitrů mi přijde jako velmi titěrné množství na to, že se jedná o masku. U krému je takové množství obvyklé. Ale u masky nanáším na pleť silnější vrstvu, takže jsem tohle balení měla opravdu rychle spotřebované.

2. Kámen úrazu nastal při nanášení. Pokud jsem nenanesla na pleť silnou vrstvu jako na fotografii, měla jsem pocit, jako bych si na pleť nanášela tvaroh, který vytváří hrudky a který nemám šanci nanést rovnoměrně.

3. Maska si klade za cíl odstranit nečistoty, regulovat nadbytek kožního mazu, zmatnit pleť a stáhnout póry.
Obsahuje kaolín, antibakteriální látky a fluidactiv, který reguluje kožní maz a brání ucpávání pórů. Zároveň maska slibuje účinek jako při peelingu, přestože neobsahuje žádné drobné částečky.
Mám pocit, že snad vše, co slibuje, maska dodržela. Zmatnila, pleť byla čistší, po týdnu jsem měla pocit, že mám pleť v daleko lepším stavu. Tedy méně mastnou, zvláště v oblasti t-zóny. Takže v účincích jí nemám co vytknout.


Už jste tuto novinku od Biodermy vyzkoušely?
Pokud ne a rády byste, stačí mi napsat do komentářů Váš email. Na konci týdne vylosuji výhěrkyně, kterým tuhle novinku pošlu. :)
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©